Dekorativní nátěr CADORO 641Odeslat dotaz
Výrobce:San Marco
Dostupnost:skladem
Vaše cena: 1 661,00 Kč / bal
bez DPH: 1 372,73 Kč / bal
1661 Kč / kg
bez DPH: 1373 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 1661 Kč s DPH 1373 Kč bez DPH
bal


Finální dekorativní vrchní nátěr CADORO 641  určený pro interiéry na bázi akrylového kapolymeru ve vodní emulzi, nejméně ve dvou vrstvách dle udané vydatnosti. Nátěr je charakterizován duhovými efekty, které se mění v závislosti na dopadu světla. Vrchní nátěr CADORO 641 je měkký na dodotek, má hedvábný vhled a v interiéru působí velmi moderním efektem. Tento nátěr lze použít v interiérech na betonové povrchy, nové a staré omítky na základě pojiv, staré nátěry a nátěry organické nebo minerální povahy,suché, celistvé, pohlcující vlhkost, sádrové a sádrokartonové povrchy. Vrchní nátěr CADORO 641 nepoužívejte na čerstvé povrchy. Vybrat si můžete z bohaté barevné škály odstínů. Vrchní nátěr Cadoro 641 je k dostání v 1Kg a 4kg balení.

Použití vrchního nátěru CADORO 641 v praxi:

Podklad před použitím nátěru CADORO 641 musí být dobře vysušený a vyzrálý. V případě výskytu plísně ošetřete povrch podkladu čistícím prostředkem. Povrch musí být před použitím CADORO 641 zbaven zvětrané vrstvy a odlupujících se vrstev starých nátěrů. Podklad důkladně vyrovnejte od všech nepravidelností jako jsou díry, praskliny, trhliny a pukliny vhodnými prostředky. Vyplně a záplaty obruste skleným papírem a odstraňte prach. Vrchní nátěr CADORO 641 nanášíme štětcem, plastickým nebo nerozovým hladítkem. Po vysušení první vrstvy nátěru CADORO 641 naneseme hladítkem z plastické hmozy nebo ocele další vrstvu CADORO 641. Nástrojem vytváříme kruhové pohyby v protilehlých směrech, čímž vznikne dvou tónový vzhled. Nářadí očistíme ihned po použití vodou. Nátěr lze použít  v případě skladování v originálním a neotevřeném balení do 2 let od datumu výroby ve vhodných skladovacích podmínkách. Vrchní nátěr CADORO 641 uschováváme při minimální teplotě +5 °C a maximální teplotě +30 °C.

Podmínky prostředí a podkladu:

Teplota prostředí: Min. +8 °C/Max. +35 °C

Relativní vlhkost prostředí: <75%

Teplota podkladu: Min. +5 °C / Max. +35 °C

Vlhkost podkladu: <10%

Spotřeba nátěru CADORO 641: cca 4-6 m²/l na dvě vrstvy

Doprava:

Vrchní nátěr dodáváme v 1Kg, 4 kg balení. Cena za dopravu se účtuje individuálně dle objednaného množství dekorativní omítky. Cenu za dopravu Vám sdělíme na vyžádání.

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat