Dekorační omítka Novalith MODE QueenOdeslat dotaz
Výrobce:KABE Farben
Dostupnost:do týdne
Vaše cena: 593,00 Kč / m²
bez DPH: 490,08 Kč /
Zvolte variantu:
Celková cena: 593 Kč s DPH 490 Kč bez DPH


Dekorační omítka Novalith MODE Queen

Novalith MODE Queen patří mezi dekorační omítky vyznačující se originálním vzhledem s nezaměnitelnou strukturou. Difuzně otevřená dekorační omítka Novalith MODE Queen zaručuje vysokou paropropustnost a odolnost před vnějšími povětrnostními vlivy. Dekorační omítka Novalith MODE Queen obsahuje ve svých vrstvách také Fungizidy a Algizidy, které zabraňují prorůstání řas a hub. Dekorační omítka Novalith MODE Queen se používá v interiéru i exteriéru. Dekorační omítky Novalith MODE jsou certifikovány jako povrchová úprava v kontaktních zateplovacích systémech fasád. Vzhledem ke svým vlastnostem doporučujeme kombinovat především se zateplovacím systémem nové generace NEW-THERM. Kombinací klasických tenkovrstvých omítek s omítkami Novalith MODE Queen dosáhnete nezaměnitelné fasády, která se bude mezi ostatními sousedy vyjímat. Pro svou výjimečnost je dekorační omítka Novalith MODE Queen velmi oblíbený dekor u stavebních architektů a bytových designérů.

Dekorační omítka Novalith MODE Queen v exteriéru

Dekorační omítka Novalith MODE Queen působí velmi elegantně a má opravdu široké spektrum použití. V exteriéru se dokonale hodí na fasády domů, garáží nebo soklových částí. Může sloužit jako povrchová úprava plotů, zídek, komínů nebo dalších stavebních prvků dle Vašeho vkusu.

Dekorační omítka Novalith MODE Queen v interiéru

V interiéru je dekorační omítka Novalith MODE Queen velmi oblíbená za televizní stěnu, kuchyňskou linku nebo v předsíni. Podle nápadů lze tuto dekorační omítku Novalith MODE Queen použít na místo klasického interiérového nátěru. Pomocí speciálního transparentního (bezbarvého) nátěru, dokáže být dekorační omítka Novalith MODE Queen odolná i proti vodě. Najde si své místo i v koupelnách místo klasických obkladů, dokonce se dá použít přímo do sprchového koutu. V koupelně tak dosáhnete vysoce moderního a nadčasového vzhledu beze spár.

Cena dekorační omítky Novalith MODE Queen je včetně práce

Dekorační omítku Novalith MODE Queen provádíme včetně montáže po celé ČR. Cenu za montáž Vám rádi individuálně naceníme. Chci zaslat kalkulaci zdarma. 

Skladba použitých materiálů:

  • Penetrační nátěr NOVALITH Putzgrund

  • Omítka NOVALITH zrnitost 1.0 mm

  • Omítka NOVALITH MODELovaná

  • NOVALITH Lazur

Stavebně fyzikální hodnoty

  • koeficient nasákavosti vody w = 0,05kg/m2.h0,5

  • hodnota difúzního odporu sd = 0,08m

  • ochrana fasád dle Kunzela w x sd (kg/m2.h0,5)(0,1) 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat