Dekorativní omítka Novalith MODE LauraOdeslat dotaz
Výrobce:KABE Farben
Dostupnost:do týdne
Vaše cena: 484,00 Kč / m²
bez DPH: 400,00 Kč /
Zvolte variantu:
Celková cena: 484 Kč s DPH 400 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 3-14 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň 20m³ nebo za 25 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Dekorativní omítka Novalith MODE Laura

Novalith MODE Laura patří mezi dekorativní omítky vyznačující se originálním vzhledem s nezaměnitelnou strukturou. Difuzně otevřená dekorativní omítka Novalith MODE Laura zaručuje vysokou paropropustnost a odolnost před vnějšími povětrnostními vlivy. Dekorační omítka Novalith MODE Laura obsahuje ve svých vrstvách také Fungizidy a Algizidy, které zabraňují prorůstání řas a hub. Dekorativní omítka Novalith MODE Laura se používá v interiéru i exteriéru. Dekorační omítky Novalith MODE jsou certifikovány jako povrchová úprava v kontaktních zateplovacích systémech fasád. Vzhledem ke svým vlastnostem doporučujeme kombinovat především se zateplovacím systémem nové generace NEW-THERM. Kombinací klasických tenkovrstvých omítek s omítkami Novalith MODE Laura dosáhnete nezaměnitelné fasády, která se bude mezi ostatními sousedy vyjímat. Pro svou výjimečnost je Novalith MODE Laura velmi oblíbený dekor u stavebních architektů a bytových designérů.

Dekorativní omítka Novalith MODE Laura v exteriéru

Novalith MODE Laura působí velmi elegantně a má opravdu široké spektrum použití. V exteriéru se dokonale hodí na fasády domů, garáží nebo soklových částí. Může sloužit jako dekorativní povrchová úprava plotů, zídek, komínů nebo dalších stavebních prvků dle Vašeho vkusu.

Dekorativní omítka Novalith MODE Laura v interiéru

V interiéru je dekorativní omítka Novalith MODE Laura velmi oblíbená za televizní stěnu, kuchyňskou linku nebo v předsíni. Podle nápadů lze tuto dekorační omítku Novalith MODE Laura použít na místo klasického interiérového nátěru. Pomocí speciálního transparentního (bezbarvého) nátěru, dokáže být dekorační omítka Novalith MODE Laura odolná i proti vodě. Najde si své místo i v koupelnách místo klasických obkladů, dokonce se dá použít přímo do sprchového koutu. V koupelně tak dosáhnete vysoce moderního a nadčasového vzhledu beze spár.

Cena dekorativní omítky Novalith MODE Laura je včetně práce

Dekorační omítku Novalith MODE Laura provádíme včetně montáže po celé ČR. Cenu za montáž Vám rádi individuálně naceníme. Chci zaslat kalkulaci zdarma. 

Skladba použitých materiálů:

  • Penetrační nátěr NOVALITH Putzgrund

  • Omítka NOVALITH zrnitost 1.0 mm

  • Omítka NOVALITH MODELovaná

  • NOVALITH Lazur

Stavebně fyzikální hodnoty

  • koeficient nasákavosti vody w = 0,05kg/m2.h0,5

  • hodnota difúzního odporu sd = 0,08m

  • ochrana fasád dle Kunzela w x sd (kg/m2.h0,5)(0,1) 

 

Doprava a odběrná místa

Doprava od 20 nebo od 25 000 Kč zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání.

Odběrná místa pro výrobce KABE Farben:

DOVA a.s., Kirilovova 115, 739 21 Paskov

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat