Izolační vata Rockwool Frontrock MAX E


Akce
-27%


Odeslat dotaz
Výrobce:Rockwool
Dostupnost:více jak týden
Obsah balení:2,4 m²
Běžná cena:236 Kč / , 118 Kč / ks s DPH
Vaše cena: 187,00 Kč / m²
bez DPH: 154,55 Kč /
93,50 Kč / ks
bez DPH: 77,27 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 187 Kč s DPH 155 Kč bez DPH
Nakupte více variant


Orientační doba dodání

Osobní odběr: na dotaz
Dopravcem: na dotaz

Doprava zdarma

Objednejte alespoň 25m³ a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Kvalitní tepelně izolační fasádní vata Rockwool Frontrock MAX E je z kamenné vlny (minerální plsti) s integrovanou dvouvrstvou. Tato akusticky izolační vata Rockwool Frontrock MAX E má měkkou a tvrdou fasádní desku spojenou organickou pryskyřicí. Horní velmi tuhá vrstva Rockwool Frontrock MAX E o tloušťce 30 mm zabezpečuje vysokou odolnost proti mechanickému namáhání. Tato strana izolační vaty Rockwool Frontrock MAX E je označená nápisem “ROCKWOOL TOP” a musí se osadit směrem ven od fasády. Cenově nejdostupnější izolační vata Rockwool Frontrock MAX E je v celém objemu hydrofobizovaná. Fasádní izolační vata Rockwool Frontrock MAX E je určena pro stavební tepelné, protipožární a akustické izolace ve vnějších kontaktních zateplovacích systémech (ETICS). Jestliže chcete pořídit kvalitní tepelnou izolaci s vysokou propustností vodních par, je pro Vás izolační fasádní vata Rockwool Frontrock MAX E správnou volbou.
 
Jak se používá izolační fasádní vata Rockwool Frontrock MAX E v zateplovacích systémech?
Jelikož je izolační fasádní vata Rockwool Frontrock MAX E prodyšná, je zapotřebí ji k podkladu přilepit vhodným difuzně otevřeným tmelem. Po nalepení izolační vaty Rockwool Frontrock MAX E je nutné fasádní desky kotvit povrchovou nebo zápustnou montáží pomocí hmoždinek s kovovým trnem nebo šroubem určené pro zvolený systém ETICS. Při aplikaci jednotlivých hmoždinek příslušných výrobců je nutné postupovat v souladu s pokyny dodavatele systému. Je možné rovněž použít rozšiřovací talíř, což je výhodné u exponovanějších poloh ETICS. Po ukotvení izolační vaty Rockwool Frontrock MAX E je zapotřebí provést výztužnou armovací vrstvu. Ta se skládá z paropropustného stěrkového tmelu, do kterého se vkládá sklotextilní síťovina. Po vyzrátí výztužné vrstvy se provede penetrace pro snížení savosti podkladu. Pro dokončení zateplovacího systému, ve kterém je použita izolační fasádní vata Rockwool Frontrock MAX E je na vyschlou penetraci aplikována barevná fasádní strukturovaná omítka.
 
Součinitel tepelné vodivosti: 0,036 W/mK
Rozměr desky: 1000 x 500 mm.
 
Nákup
Velmi kvalitní izolační vata Rockwool Frontrock MAX E je dodávána pouze po ucelených baleních. Pokud Vaše objednávané množství v m2 neodpovídá celému balení, bude Vaše zadané množství automaticky zaokrouhleno směrem nahoru na celá balení. Uvedená cena je platná pro odběr min. 20m3. Objednávky menší než 20m3 nejsme schopni dodat.
 
Doprava
Izolační fasádní vata Rockwool Frontrock MAX E je dopravována od 20m3 po celé ČR.

Doprava a odběrná místa

Tepelnou izolaci ROCKWOOL zavážíme po celé ČR. Závoz tepelné izolace ROCKWOOL až k Vám domů zdarma platí při objednání min. 25 m³ (metrů kubických). Pro dosažení závozu zdarma můžete kombinovat více tlouštěk (variant) a typů tepelné izolace značky ROCKWOOL.

Orientační cena dopravného při množství menším než 25m³ (metrů kubických)

Pro objednávky 15-25 m³ (metrů kubických) se doprava účtuje individuálně dle místa dodání.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

Izolační vata Rockwool Frontrock MAX E

Celková cena všech variant: 0 Kč
Vyberte tloušťkuZadejte počet m²Počet m² v baleníCena po slevě s DPH za m²Celková cena s DPH
60 mm 2,4 187 Kč 0 Kč
80 mm 1,8 249 Kč 0 Kč
100 mm 1,8 311 Kč 0 Kč
120 mm 1,8 373 Kč 0 Kč
140 mm 1,2 435 Kč 0 Kč
160 mm 1,2 498 Kč 0 Kč
180 mm 1,2 560 Kč 0 Kč
200 mm 1,2 622 Kč 0 Kč
220 mm 0,6 684 Kč 0 Kč
240 mm 0,6 746 Kč 0 Kč
Celková cena všech variant: 0 KčSpecialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat