Minerální zátka Fischer 65mmOdeslat dotaz
Výrobce:Fischer
Dostupnost:skladem
Vaše cena: 3,00 Kč / ks
bez DPH: 2,48 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 3 Kč s DPH 2 Kč bez DPH
ks


Doporučujeme přikoupit

Minerální zátka Fischer 65mm se používá pro zakrytí talířových hmoždinek při zapuštěném kotvení do izolačních desek z minerální vaty v kontaktním zateplovacím systému ETICS. Tímto systémovým řešením se minimalizuje vznik tepelných mostů a následného prokreslení kotev na fasádě zateplovacího systému. Počet nakoupených zátek by měl odpovídat počtu použitých hmoždinek.

Montáž minerální zátky Fischer 65mm:

Do předem vyvrtaného a dostatečně čistého otvoru vložíme hrot kovové frézky Fischer 65mm. Vyfrézujeme otvor pro zapuštění dané hmoždinky s průměrem talíře 60mm. Lem plastové frézky vymezuje hloubku otvoru. Do vyfrézovaného otvoru zasuneme hmoždinku a zatlučeme ji pod  úroveň izolantu. Následně vložíme minerální zátku Fischer 65mm. Zátku není potřeba tmelit po zatlačení do izolantu pevně drží.

Průměr zátky Fischer 65mm: 65mm

Nákup

Minrální zátku Fischer 65mm po jednotlivých kusech.

Doprava

Doporučujeme nakoupit minerální zátku Fischer 65mm společně s minerální vatou a dalším potřebným příslušenstvím pro zateplení fasády nebo soklu pro sjednocení závozu a minimalizaci ceny dopravy. Popřípadě zašleme Českou poštou. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na infolice 773 687 037

Doprava a odběrná místa

Hmoždinky Fischer jsou expedovány po ucelených baleních. Cena za dopravu se účtuje individuálně dle objednaného množství hmoždinek a místa dodání. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na infolice 773 687 037.

 

 
 
 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat