Plastová frézka Styrotool 70mmOdeslat dotaz
Výrobce:Styrotool
Dostupnost:skladem
Běžná cena:330 Kč s DPH
Vaše cena: 303,00 Kč / ks
bez DPH: 250,41 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 303 Kč s DPH 250 Kč bez DPH
ks


Doporučujeme přikoupit

Plastová frézka Styrotool 70mm slouží pro zapuštění talířových hmoždinek  s průměrem telíře 60 mm do tepelně izolačních desek z bílého polystyrenu, šedého polystyrenu v kombinaci s bíloušedou zátkou v kontaktním zateplovacím systému ETICS. Frézka Styrotool 70mm je vyrobena z plastu. Zátky jsou vyrobeny z expandovaného polystyrenu v provedení EPS 70F bílá, nebo Styrotherm plus 70 šedá. Průměr zátek je 70 mm. Zápustné kotvení minimalizuje vznik tepelných mostů a následného prokreslení kotev na fasádě zateplovacího systému.  Speciální konstrukce frézky Styrotool 70mm usnadňuje rychlou a snadnou práci. Oraz na frézce  zajišťuje přesnou hloubku vyfrézování otvoru do tepelně izolačního materiálu. Plastová frézka Styrotool 70mm je vhodná na všechny námi nabízené typy hmoždinek kromě hmoždinky EJOT STR-U.

Montáž plastové frézky Styrotool 70mm:

Do předem vyvrtaného a dostatečně čistého otvoru vložíme hrot plastové frézky Styrotool 70mm. Vyfrézujeme otvor pro zapuštění dané hmoždinky s průměrem talíře 60mm. Lem plastové frézky vymezuje hloubku otvoru. Do vyfrézovaného otvoru zasuneme hmoždinku a zatlučeme ji pod  úroveň izolantu. Po ukotvění hmoždinky zakryjeme polystyrenovou zátkou. Zátku není potřeba tmelit po zatlačení do izolantu pevně drží.

Nákup

Plastová frézka Styrotool 70mm dodáváme po jednotlivých kusech.

Doprava
Doporučujeme nakoupit plastovou frézku Styrotool 70mm společně s fasádním polystyrenem a dalším potřebným příslušenstvím pro zateplení fasády nebo soklu pro sjednocení závozu a minimalizaci ceny dopravy. Popřípadě zašleme Českou poštou. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na infolice 773 687 037.

 

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat