Pistole na PU pěny P99 green - teflonOdeslat dotaz
Výrobce:Ceresit
Dostupnost:skladem
Vaše cena: 1 888,00 Kč / ks
bez DPH: 1 560,33 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 1888 Kč s DPH 1560 Kč bez DPH
ks


Doporučujeme přikoupit

Profesionální aplikační teflonová pistole je určená pro všechny běžné pistolové pěny. Aplikační teflonová pistol je lehce demontovatelná, velmi dobře se čistí a má dobrou dávkovatelnost. Aplikační pistol slouží k upevnění tepelně izolačních desek z pěnového polystyrénu EPS-F, šedého polystyrenu, soklového polystyrenu k většině stavebních podkladů. Lepení parapetů, OSB desek (pero - drážka). Lepení polystyrénů do špalet při montáži oken. Vyplňování spár mezi tepelně izolačními deskami. Vyplňování prasklin ve zdech. Lepení keramických obkladů na rovné plochy. Lepení příčkového zdiva. Doporučujeme tento výrobek používat  s lepící pěnou na polystyren STYRO EXPRESS a PU čističem STYRO CLEAN.

Použití aplikační teflonové pistole v praxi:

Před použitím aplikační pistole lepící pěnu několik sekund intenzivně protřepejte. Následně odstraňte pojistku uzávěru a upevněte aplikační pistoli. Pistolovou pěnu našroubujte na adaptér pistole (nedotahujte natvrdo). Otevřete uzávěr pistole a stisknutím spouště uvolněte lepidlo. V tomto okamžiku je aplikační teflonová pistole připravena k aplikaci pěny. Při nanášení lepidla držte pistoli tak, aby lepidlo bylo otočeno dnem vzhůru.  Expanzi pěny lze dle požadavku upravovat stavěcím průtokovým šroubem. V případě výměny dózy zkontrolujte úplné vyprázdnění dlouhodobým zmáčknutím spouštěcího kohoutu. Na aplikační pistoli zavřete průtokový šroub a prázdnou dózu odšroubujte. Novou dózu pistole opět řádně protřepejte. Čištění pistole provedeme tak, že prázdnou dózu od pěny odšroubujeme z pistole a našroubujeme čistič PU  STYRO CLEAN. Zmáčkneme spoušť a zaplníme pistoli čističem. Čistič necháme v pistoli působit cca 10-12 min (max. 15 min.). Opakovaně zmáčkneme spoušť a zaplníme pistoli čističem. Čistič odšroubujeme a sejmeme z aplikační pistole. Nadbytečný čistič z pistole utřeme hadrem. Takto je pistole připravena k uschování nebo dalšímu použití.

Nákup
Balení obsahuje 1ks aplikační teflonové pistole.
 
Doprava
Aplikační teflonová pistol zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit aplikační teflonovou pistol společně s fasádním polystyrenem nebo jiným fasádním příslušenstvím pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

 

 

 

Doprava a odběrná místa

Doprava od 25 000,- Kč bez DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce CERESIT:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

CERESIT, Henkel ČR, spol. s r.o., Průmyslová 1506, 691 23  Pohořelice u Brna

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat