Umělý kámen rohový RustikaOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Vaše cena: 118,00 Kč / ks
bez DPH: 97,52 Kč / ks
0,00 Kč / ks
bez DPH: 0,00 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 118 Kč s DPH 98 Kč bez DPH
ks


Doporučujeme přikoupit

Umělý kámen rohový Rustika s propracovanou strukturou štípaného kamene imitující štípaný pískovec v barvě champagne s nádechem cihlové a pastelově oranžové barvy. Rohový obklad Rustika je tvořen příčně lámanými kusy kamene, které vytvoří výsledný efekt a skryjí přechody mezi jednotlivými kameny v oblasti vnějšího rohu. Použitím nejkvalitnějších surovin a striktním dodržováním technologií výroby je u rohového kamene Rustika dosaženo barevné stálosti na několik desítek let. Umělý rohový kámen Rustika je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci.

Montáž umělého rohového kamene Rustika je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý kámen rohový Rustika nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého rohového kamene Rustika musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého rohového kamene Rustika na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého rohového kamene Rustika v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého rohového kamene Rustika očištěný povrch napenetrujte. Pro lepení umělého rohového kamene Rustika používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého rohového kamene Rustika v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého rohového  kamene Rustika naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý kámen rohový Rustika doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého rohového kamene Rustika bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

Vnější rozměry:
200 x v. 100 x 100 mm

Vnitřní rozměry:
165 x v. 65 x 100 mm
Tloušťka obkladu: 20-35 mm

Spotřeba:
Na obložení jednoho běžného metru potřebujete 10ks rohového obkladu.

Doprava:

Umělý rohový kámen Rustika závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého rohového kamene Rustika Vás budeme informovat o ceně dopravy.

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., Chrásťany 140, 252 19  Rudná u Prahy.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat