Zakládací profil LOS soklová lišta


Akce
-45%


Odeslat dotaz
Výrobce:Styroprofile / Likov
Dostupnost:skladem
Běžná cena:58,00 Kč / ks, 29,00 Kč / bm s DPH
Vaše cena: 40,00 Kč / ks
bez DPH: 33,06 Kč / ks
20,00 Kč / bm
bez DPH: 16,53 Kč / bm
Zvolte variantu:
Celková cena: 40 Kč s DPH 33 Kč bez DPH
ks


Doporučujeme přikoupit

Hliníkový zakládací profil LOS soklová lišta o síle plechu 0,7 mm a délce 2,0m. Zajišťuje přesné založení, pohledově čisté ohraničení zateplovacího systému a ochranu proti poškození. Je vhodný do všech fasádních systémů k založení fasádního polystyrenu bílého či šedého, fasádní vaty a ostatních fasádních desek. Zakládací profil LOS je nutno připevnit k obvodovému zdivu plastovými zarážecími hmoždinkami cca 3ks na 1m. Pro napojení zakládacího profilu LOS slouží plastová spojka LOS lišty PVC 30mm. Od tloušťky izolačního materiálu 100mm doporučejeme na spoj zakládacího profilu LOS použít 2ks plastových spojek LOS lišty. Pokud je obvod stěn značně nerovný používají se pro vyrovnání zakládacího profilu LOS takzvané vymezovací podložky pod LOS lištu, které jsou k dostání v tloušťkách 2mm - 15mm. K zakládacímu profilu LOS doporučujeme použít LTO okapničku soklových profilů, která zaručuje dokonalé zakončení zateplovacího systému ve spodní soklové části. Snadnou montáží profilu LTO přes spoje soklových profilů LOS dochází k pevnému napojení profilů LOS. V případě, že dům není řešen soklovou částí doporučujeme první šár zateplovacího sytému založit perimetrem pro dobrou  a správnou izolaci  spodní části zateplovacího systému.

Nákup
Zakládací profil LOS dodáváme po jednostlivých kusech. Jedno balení obsahuje 100 bm (50ks) zakládacích profilů LOS.
 
Doprava
Zakládací profil LOS zavážíme včetně ostaního příslušenství od 15 000,- kč zdarma po celé ČR. V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů. O přesné ceně dopravy Vás budeme informovat nejpozději do 2 h po obdržení vaší objednávky. Možnost vlastního odběru ve Výrobním závodu Styrotrade a.s. Čakovičky nebo Rýmařov. 
V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.
 

 

 

 

 

Doprava a odběrná místa

Materiál výrobce LIKOV s.r.o. zavážíme včetně ostaního příslušenství od 15 000,- kč zdarma po celé ČR.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce LIKOV s.r.o.:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

LIKOV s.r.o., Blanenská 1859, 664 34  Kuřim (okr. Brno-venkov)

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat