Cemix akrylátová omítkaOdeslat dotaz
Výrobce:Cemix
Dostupnost:skladem
Běžná cena:1404 Kč / bal, 56,17 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 1 221,00 Kč / bal
bez DPH: 1 009,09 Kč / bal
48,84 Kč / kg
bez DPH: 40,36 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 1221 Kč s DPH 1009 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–10 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 25 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Cemix akrylátová omítka ředitelná vodou na bázi polymerní dispenze a minerálních plniv. Omítka vytváří finální povrchovou úpravu stavebních konstrukcí ve vnějším i vnitřním prostředí. Krycí dekorativní Cemix akrylátová omítka vytváří ochrannou vrstvu vnějších kontaktních zateplovacích systémů (ETICS). Akrylátová omítka Cemix je vhodná zejména pro systémy  z tepelně izolačních fasádních desek EPS 70F. Výhodou Cemix akrylátové omítky je vynikající stálost barev a odolnost proti znečištění povrchu. Akrylátová omítka zajišťuje paropropustný a vodoodpudivý povrch s vysokou pevností a pružností. Při běžných podmínkách je omítka odolná vůči houbám, řasám a mechům. Cemix akrylátová omítka se vyrábí v široké nabídce barevných odstínů a struktur. Doporučujeme pro povrchovou úpravu ETICS volit barevný odstín omítky Cemix s koeficientem odrazivosti světla vyšším než 30. Pro zimní úpravu omítky (zpracování ve vnějším prostředí při teplotách  +1 °C až +15 °C) použijte přípravek Cemix Zimní přísada COOL (ZP COOL) urychlující proces vysychání a tvrdnutí pastovitých omítek za zvýšené vlhkosti vzduchu u (až 90 %); dávkování v poměru 1 : 1.

Použití akrylátové omítky Cemix v praxi:

Podklad před použitím fasádní omítky musí být suchý, pevný, bez prachu a nesoudržných části resp. bez filmotvorných hmot se separačním účinkem (např. bednící olej) a rovný. Podklad musí být dostate čněvyzrálý (jinak může dojít k ovlivnění funkčnosti a odstínu povrchové úpravy). Podkladem mohou být všechny nosné minerální omítky (např. dostatečně vyhlazené jádrové nebo jednovrstvé omítky), beton nebo vrchní armovací vrstvy zateplovacích systémů. Podklady je nutné před aplikací pastovité omítky upravit materiály Cemix. Podklad  je nutné předem natřít fasádním penetračním nátěrem Cemix PASN ve stejném odstínu jako je omítka a poté dodržet technologickou přestávku min. 24 hodin. Dobře rozmíchaná fasádní omítka Cemix se natahuje nerezovým hladítkem  na připravený podklad v tloušťce zrna a upraví se do požadované struktury hladítkem z tvrdého plastu. Fasádní omítku lze nanášet také technologií strojního stříkání.  Omítku Cemix nanášejte naráz v celé ploše a bez přestávek, aby nevznikly viditelné spoje. Konzistenci omítky lze upravit přidáním max. 1% pitné vody. Do omítky nepřimíchávejte žádné jiné materiály.  Dobu schnutí omítky  ovlivňují atmosférické podmínky. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod +5°C a nad +30°C. Čerstvé omítky chraňte před přímým deštěm 48 hodin. Neaplikujte za silného větru a na plochách osvícených přímým slunečním svitem. Minimální doba zrání omítky za běžných klimatických podmínek se počítá 1 den na 1 mm nanášené vrstvy.

Technické údaje:

Zrnitost: 1,0mm, 1,5mm, 2,0mm, 3,0mm

Součinitel tepelné vodovosti: max. 0,82 W/mK

Nákup

Fasádní omítku Cemix dodáváme již namíchanou v plastových vědrech po 25kg, případně na paletách krytých fólií. Paleta obsahuje 600 kg fasádní omítky Cemix.

Doprava

Fasádní mítku Cemix zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit omítku Cemix společně s fasádním polystyrenem nebo jiným fasádním příslušenstvím pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. Při objednávce nad 20 000,- Kč bez DPH je dopravné zdarma po celé ČR. V případě menší objednávky je dopravné počítáno individuálně podle místa dodání. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037

 

Spotřeba a vydatnost:


1,0mm zatíraná 

spotřeba 1,7kg/m2

vydatnost 14,70m2/bal


1,5mm zatíraná

spotřeba 2,3kg/m2

vydatnost 10,86m2/bal


2,0mm zatíraná

spotřeba 3,1kg/m2

vydatnost 8,06m2/bal


3,0mm zatíraná

spotřeba 4,3kg/m2

vydatnost 5,81m2/bal


1,5mm rýhovaná

spotřeba 2,2kg/m2

vydatnost 11,36m2/bal


2,0mm rýhovaná

spotřeba 2,8kg/m2

vydatnost 8,92m2/bal


3,0mm rýhovaná

spotřeba 3,6kg/m2

vydatnost 6,94m2/bal


Zboží vyžaduje výběr odstínu

Barevnou vzorkovnici  zašleme na vyžádání přímo na Vaši adresu nebo sdělíme nejbližší místo, kde je vzorkovnice k dispozici. V případě, že znáte označení odstínu, uveďte ho prosím do poznámky před odesláním Vaší objednávky. Nedoporučujeme vybírat odstín podle ukázek na internetu z důvodu nereálného vykreslení odstínu na monitoru počítače.

 

Doprava a odběrná místa

Doprava od 25 000,- Kč s DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce CEMIX:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Čechy:

LB CEMIX, s.r.o., Nová Ves nad Lužnicí 42, 378 09  Nová Ves nad Lužnicí

LB CEMIX, s.r.o., Karlštejnská 110, 267 12  Loděnice

Morava:

LB CEMIX, s.r.o., Čebín 47, 664 23  Čebín

LB CEMIX, s.r.o., Průmyslová 819, 742 13  Studénka

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat