Hmoždinka Fischer Termoz 8 SVOdeslat dotaz
Výrobce:Fischer
Dostupnost:skladem
Běžná cena:11,47 Kč s DPH
Vaše cena: 18,00 Kč / ks
bez DPH: 14,88 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 18 Kč s DPH 15 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-5 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 10 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Talířová hmoždinka Fischer Termoz 8 SV se zápustnou montáží certifikovaná pro stavební materiály tříd A, B, C, D, E s Evropským technickým schválením ETA-06/0180. Talířová hmoždinka Termoz 8 SV určená pro kotvení tepelně izolačních desek z bílého polystyrenu, šedého polystyrenu, soklového polystyrenu  a minerální vlny  ve vnějších teplelně izolačních systémech ETICS. Hmoždinka se skládá z kotevního pouzdra o pr. 8mm a talířku pr. 60mm z vysoce kvalitního plastu a předmontované rozpěrné zóny se šroubem. Součástí setu hmoždinky Ficher Termoz 8 SV je polystyrenová zátka jako příslušenství. Pro montáž této hmoždinky není třeba speciálních přípravků ani nářadí. Výhodou hmoždinky Fischer Termoz 8 SV je rychlá a bezpečná montáž do všech zdících materiálů a po  demontáži plastového rozpěrného prvku vhodná i do dřevěných a deskových dřevěných materiálů. Zápustná montáž talířové hmoždinky  Fischer Termoz 8 SV zabraňuje eliminaci možného prokreslení skrz fasádu. Talířová hmoždinka Fischer Termoz 8SV se zápustnou montáží zajišťuje stálý přítlak izolačních desek na lepící tmel a zabraňuje zvedání desek od podkladu. Zároveň se snižuje smykové zatížení desek což způsobuje, že se desky nemohou posouvat do stran. Pro stanovení užitné délky kotvící hmoždonky Fischer Termoz 8 SV se zápustnou montáží je třeba brát v úvahu tloušťku izolace a všechny nenosné krycí vrstvy (např. stará omítka, lepidlo). Počet hmoždinek při montáži je závislý na výšce budovy, tvarových charakteristikách budovy, umístění budovy, větrové oblasti a kvalitě podkladu pro kotvení.

Zápustná montáž Talířové hmoždinky Fischer Termoz 8 SV:

Zápustné kotvení fasádní tepelné izolace je způsob kotvení, který odbourává tepelné mosty a eliminuje možné prokreslení kotvících hmoždinek skrz fasádu. Zápustné kotvení je moderní a v poslední době velmi používaný systém montáže talířových hmoždinek. Do tepelné fasádní izolace vyhloubíme pomocí frézky kruhovou výseč o rozměru 65 mm nebo 70 mm. Následně fasádní desku ukotvíme hmoždinkou Fischer Termoz 8SV se zápustnou montáží, jejíž talířek zůstává po zavrtání zapuštěn cca. 20 mm od vnější části tepelné izolace. Do vzniklého prostoru přiložíme bílou nebo šedou polystyrenovou zátku o průměru 70 mm či minerální zátkou o průměru 65 mm. Po zaklopení hmoždinek zátkami vznikne ideálně rovná plocha, která je připravena na provedení výztužné armovací vrstvy pomocí správného stěrkového tmelu s vloženou sklotextilní síťovinou. Délku kotvících hmoždinek určujeme podobně jako u povrchové montáže s tím rozdílem, že od celkové délky hmoždinky odečteme 20 mm vzhledem k zapuštění hmoždinky.

 Třídy stavebních materiálů, do kterých lze izolaci kotvit hmoždinkami Fischer Termoz 8 SV se zápustnou montáží.

- Beton

- Plné vápenopískové cihly

- Cihla plná pálená

- Děrované vápenopískové cihly

- Svisle děrované cihly

- Plné tvárnice z lehčeného betonu

- Dutinové panely z lehčeného betonu

- Lehčený beton

- Pórobeton

- Dřevěné materiály

- Deskové stavební materiály

Průměr kotvy: 8 mm

Průměr talíře: 60 mm

Průměr vrtání: 8 mm

Minimální kotevní hloubka: 35 mm

Nákup

Talířové hmoždinky Fischer Termoz 8 SV  se zápustnou montáží dodáváme pouze po uceleném balení 100ks.
 
Doprava
Talířová hmoždinka Fischer Termoz 8 SV se zápustnou montáží je expedována po ucelených baleních. Doporučujeme nakoupit kotvící  hmoždinku Fischer Termoz 8 SV společně s fasádním polystyrenem a dalším potřebným příslušenstvím pro zateplení fasády nebo soklu pro sjednocení závozu a minimalizaci ceny dopravy. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na infolice 773 687 037.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 18 Kč
Původní cena: 11 Kč

Doprava a odběrná místa

Hmoždinky Fischer jsou expedovány po ucelených baleních zdarma od 6 000 Kč. V případě menší objednávky se cena za dopravu účtuje individuálně dle objednaného množství hmoždinek a místa dodání.
 

Odběrná místa pro výrobce Fischer:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

fischer international s.r.o., Průmyslová 1833, 25001 Brandýs nad Labem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na infolice 773 687 037.

 

 
 
 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat