Kovová frézka Fischer 65mmOdeslat dotaz
Výrobce:Fischer
Dostupnost:skladem
Vaše cena: 2 276,00 Kč / ks
bez DPH: 1 880,99 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 2276 Kč s DPH 1881 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-5 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 10 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Kovová frézka Fischer 65mm slouží pro zapuštění talířových hmoždinek  s průměrem telíře 60 mm do tepelně izolačních desek z bílého polystyrenu, šedého polystyrenu a minerální vaty v kombinaci s bílou, šedou či minerální zátkou. Zápustné kotvení minimalizuje vznik tepelných mostů a následného prokreslení kotev na fasádě zateplovacího systému. Kovová frézka Fischer 65 mm je vyrobena z lehkého kovu, který je zárukou její delší životnosti. Speciální konstrukce frézky usnadňuje rychlou a snadnou práci. Oraz na frézce Fischer 65mm zajišťuje přesnou hloubku vyfrézování otvoru do tepelně izolačního materiálu.

Montáž kovové frézky Fischer 65mm:

Do předem vyvrtaného a dostatečně čistého otvoru vložíme hrot kovové frézky Fischer 65 mm. Vyfrézujeme otvor pro zapuštění dané hmoždinky s průměrem talíře 60mm. Lem kovové frézky vymezuje hloubku otvoru. Do vyfrézovaného otvoru zasuneme hmoždinku a zatlučeme ji pod  úroveň izolantu. Následně vložíme polystyrenovou či minerální zátku. Zátku není potřeba tmelit po zatlačení do izolantu pevně drží.

Nákup

Kovová frézka Fischer 65mm dodáváme po jednotlivých kusech.

Doprava
Doporučujeme nakoupit kovovou frézku Fischer 65mm společně s fasádním polystyrenem a dalším potřebným příslušenstvím pro zateplení fasády nebo soklu pro sjednocení závozu a minimalizaci ceny dopravy. Popřípadě zašleme Českou poštou. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na infolice 773 687 037.

 

 

 

 

 

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 2 276 Kč
Původní cena: 1 881 Kč

Doprava a odběrná místa

Hmoždinky Fischer jsou expedovány po ucelených baleních zdarma od 6 000 Kč. V případě menší objednávky se cena za dopravu účtuje individuálně dle objednaného množství hmoždinek a místa dodání.
 

Odběrná místa pro výrobce Fischer:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

fischer international s.r.o., Průmyslová 1833, 25001 Brandýs nad Labem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na infolice 773 687 037.

 

 
 
 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat