Plastová frézka Fischer 70mmOdeslat dotaz
Výrobce:Fischer
Dostupnost:skladem
Vaše cena: 331,00 Kč / ks
bez DPH: 273,55 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 331 Kč s DPH 274 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-5 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 10 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Plastová frézka Fischer 70mm slouží pro zapuštění talířových hmoždinek  s průměrem talíře 60 mm do tepelně izolačních desek z bílého polystyrenu, šedého polystyrenu v kombinaci s bíloušedou zátkou v kontaktním zateplovacím systému ETICS. Plastová frézka Fischer 70mm je vyrobena z plastu. Zátky jsou vyrobeny z expandovaného polystyrenu v provedení EPS 70F bílá, nebo Styrotherm plus 70 šedá. Průměr zátek je 70 mm. Zápustné kotvení minimalizuje vznik tepelných mostů a následného prokreslení kotev na fasádě zateplovacího systému.  Speciální konstrukce frézky Fischer 70mm usnadňuje rychlou a snadnou práci. Oraz na frézce  zajišťuje přesnou hloubku vyfrézování otvoru do tepelně izolačního materiálu. 

Montáž plastové frézky Fischer 70mm:

Do předem vyvrtaného a dostatečně čistého otvoru vložíme hrot plastové frézky Fischer 70mm. Vyfrézujeme otvor pro zapuštění dané hmoždinky s průměrem talíře 60mm. Lem plastové frézky vymezuje hloubku otvoru. Do vyfrézovaného otvoru zasuneme hmoždinku a zatlučeme ji pod  úroveň izolantu. Po ukotvění hmoždinky zakryjeme polystyrenovou zátkou. Zátku není potřeba tmelit po zatlačení do izolantu pevně drží.

Nákup

Plastová frézka Fischer 70mm dodáváme po jednotlivých kusech.

Doprava
Doporučujeme nakoupit plastovou frézku Fischer 70mm společně s fasádním polystyrenem a dalším potřebným příslušenstvím pro zateplení fasády nebo soklu pro sjednocení závozu a minimalizaci ceny dopravy. Popřípadě zašleme Českou poštou. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na infolice 773 687 037.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 331 Kč
Původní cena: 274 Kč

Doprava a odběrná místa

Hmoždinky Fischer jsou expedovány po ucelených baleních zdarma od 6 000 Kč. V případě menší objednávky se cena za dopravu účtuje individuálně dle objednaného množství hmoždinek a místa dodání.
 

Odběrná místa pro výrobce Fischer:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

fischer international s.r.o., Průmyslová 1833, 25001 Brandýs nad Labem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na infolice 773 687 037.

 

 
 
 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat