Mamut Flex T lepicí a armovací tmelOdeslat dotaz
Výrobce:Mamut
Dostupnost:skladem
Běžná cena:285 Kč / bal, 11,41 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 230,00 Kč / bal
bez DPH: 190,08 Kč / bal
9,20 Kč / kg
bez DPH: 7,60 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 230 Kč s DPH 190 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–5 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 20 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Jednosložková prášková lepící a stěrková hmota Mamut Flex T vyrobená na bázi cementu. Tmel je vhodný pro lepení a stěrkování tepelně izolačních desek z polystyrenu EPS-F, šedého polystyrenu a minerální vlny s vhodným typem armovací tkaniny pro vytvoření základní vrstvy na lícní straně tepelně izolačních kompozitních systémů pod finální omítku. Tmel Mamut Flex T je vhodný pro ruční lepení a armování tepelně izolačních desek, jak samostatně, tak v tepelně izolačních systémech. Výhodou lepící a stěrkové hmoty Mamut Flex T je vodoodpudivost. Doporučujeme lepidlo Mamut Flex T kombinovat pouze s pentračními nátěry a barevnými strukturovanými omítkami Mamut.

Použití lepidla Mamut Flex T  v praxi:

Podklad před použitím lepícího a stěrkového tmelu musí být pevný, neprašný, nemastný a vyrovnaný, nesmí být zmrzlý. Velmi savé podklady opatřete vhodným penetračním nátěrem např. Mamut Tiefgrund. Hladké a nesavé podklady doporučujeme zdrsnit nebo opatřit kontaktním nátěrem MAMUT Kontakt. Plochy pro obkládání obsahující sádru nebo anhydrit musí být suché a penetrované.  Penetrační nátěr ředíme dle návodu uvedeného na obalu penetračního nátěru. Směs lepidla Mamut Flex T rovnoměrně vsypeme do doporučeného množství vody dle návodu (cca 0,25l na 1kg). Mícháme pomalu běžným mísidlem až dosáhneme homogenní tmoty bez hrudek. Po promíchání je dobré nechat lepidlo cca. 5-10 min. odstát a poté se ještě jednou krátce promíchá. Doba zpracování malty v nádobě je cca 2 hodiny v závislosti na teplotě a vlhkosti vzduchu. Správně namíchaná směs Mamut Flex T se nanáší zubovým hladítkem po celém obvodu desky a ve třech bodech velikosti dlaně v podélné ose desky nebo celoplošně zubovým hladítkem na rub desky i na podklad. V případě vytváření základní vrstvy vkládáme do předem nanesené vrstvy lepícího tmelu armovací tkaninu, kterou vtláčíme dovnitř zahlazením nerezovým hladítkem směrem do středu ke krajům s přesahem min. 10 cm. Do lepícího a stěrkového tmelu Mamut Flex T nedoporučujeme přimíchávat žádné cizí materiály, dodatečná pojiva a jiné přísady. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět  pod +5 °C (zpracovávat pouze za teploty od +5 °C do +30 °C), nesmí se rovněž provádět práce na přímém slunci, během silného větru, deště a očekávaných mrazech. Spotřeby materiálů jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na podkladu a formě zpracování.

 Spotřeba lepícího tmelu Mamut Flex T:   cca 8 kg/m2 lepení i armování

Nákup
Lepící tmel  Mamut Flex T dodáváme po ucelených 25 kg baleních nebo po celých paletách. Jedna paleta obsahuje 42 balení (1050 kg) lepidla Mamut Flex T.
 
Doprava
Lepící tmel  Mamut Flex T zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit  Mamut Flex T společně s fasádním polystyrenem nebo jiným fasádním příslušenstvím pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. V případě objednání samostatné palety je účtováno dopravné 800 kč po celé ČR. V případě větší objednávky nad 42 bal. je dopravné počítáno individuálně podle místa dodání. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 230 Kč
Původní cena: 303 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 50 000 Kč bez DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce MAMUT:

(Omítky Mamut silikon VZ/VR, Mamut kontakt VSIL, lepidla Mamut.) Pro lepidla platí odběr pouze ucelených palet!

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

MAMUT - THERM s.r.o., Vsetín, Brno, Borohrádek u Pardubic, Praha 10

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat