Pistole na PU pěny P99 green - teflonOdeslat dotaz
Výrobce:Ceresit
Dostupnost:skladem
Vaše cena: 1 888,00 Kč / ks
bez DPH: 1 560,33 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 1888 Kč s DPH 1560 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–5 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 8 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Profesionální aplikační teflonová pistole je určená pro všechny běžné pistolové pěny. Aplikační teflonová pistol je lehce demontovatelná, velmi dobře se čistí a má dobrou dávkovatelnost. Aplikační pistol slouží k upevnění tepelně izolačních desek z pěnového polystyrénu EPS-F, šedého polystyrenu, soklového polystyrenu k většině stavebních podkladů. Lepení parapetů, OSB desek (pero - drážka). Lepení polystyrénů do špalet při montáži oken. Vyplňování spár mezi tepelně izolačními deskami. Vyplňování prasklin ve zdech. Lepení keramických obkladů na rovné plochy. Lepení příčkového zdiva. Doporučujeme tento výrobek používat  s lepící pěnou na polystyren STYRO EXPRESS a PU čističem STYRO CLEAN.

Použití aplikační teflonové pistole v praxi:

Před použitím aplikační pistole lepící pěnu několik sekund intenzivně protřepejte. Následně odstraňte pojistku uzávěru a upevněte aplikační pistoli. Pistolovou pěnu našroubujte na adaptér pistole (nedotahujte natvrdo). Otevřete uzávěr pistole a stisknutím spouště uvolněte lepidlo. V tomto okamžiku je aplikační teflonová pistole připravena k aplikaci pěny. Při nanášení lepidla držte pistoli tak, aby lepidlo bylo otočeno dnem vzhůru.  Expanzi pěny lze dle požadavku upravovat stavěcím průtokovým šroubem. V případě výměny dózy zkontrolujte úplné vyprázdnění dlouhodobým zmáčknutím spouštěcího kohoutu. Na aplikační pistoli zavřete průtokový šroub a prázdnou dózu odšroubujte. Novou dózu pistole opět řádně protřepejte. Čištění pistole provedeme tak, že prázdnou dózu od pěny odšroubujeme z pistole a našroubujeme čistič PU  STYRO CLEAN. Zmáčkneme spoušť a zaplníme pistoli čističem. Čistič necháme v pistoli působit cca 10-12 min (max. 15 min.). Opakovaně zmáčkneme spoušť a zaplníme pistoli čističem. Čistič odšroubujeme a sejmeme z aplikační pistole. Nadbytečný čistič z pistole utřeme hadrem. Takto je pistole připravena k uschování nebo dalšímu použití.

Nákup
Balení obsahuje 1ks aplikační teflonové pistole.
 
Doprava
Aplikační teflonová pistol zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit aplikační teflonovou pistol společně s fasádním polystyrenem nebo jiným fasádním příslušenstvím pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

 

 

 

Doprava a odběrná místa

Doprava od 8 000 Kč s DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce CERESIT:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

SKLADY DHL - CERESIT, Henkel ČR, spol. s r.o., Průmyslová 1506, 691 23  Pohořelice u Brna

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat