Klinker pásek Röben Retro 57Odeslat dotaz
Výrobce:Röben
Dostupnost:neznámá
Vaše cena: 360,00 Kč / m²
bez DPH: 297,52 Kč /
7,50 Kč / ks
bez DPH: 6,20 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 360 Kč s DPH 298 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 25 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Originální Klinker pásek Röben Retro 57  probarvený do hnědé barvy. Obklad Klinker pásek Röben Retro 57 je vyroben raženou metodou v tloušťce 14 mm z  přírodního a ekologického materiálu nejmodernější technologií ražený z vysoce kvalitního materiálu, má vysokou pevnost , je ostře vypálený, nemění barvu a vzhled. Výhodou obkladového pásku Klinker pásek Röben Retro 57  je bezúdržbovost, vysoká paropropustnost, odolnost proti povětrnostním vlivům, plísním, řasám a má vysokou samočistící schopnost.  Klinker pásek Röben Retro 57 má minimální nasákavost a je mrazuvzdorný. Klinker pásek Röben Retro 57 se používá  na kontaktní zateplovací systém, ploty, zídky, komíny. Lze použít i jako ozdobný prvek v interiéru na obklad stěn a krbů. Pásky Retro se nedodávají v rohové variantě. Detail nároží se tak řeší skládáním na vazbu. Odborně nalepený a zaspárovaný Klinker pásek Röben Retro 57 je k nerozeznání od stěn vyzděných z lícových cihel.
 
Podklad pro lepení obkladového Klinker páseku Röben Retro 57 musí být vyzrálý, rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. U montáže obkladu Röben Retro 57 na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu doporučujeme aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Je důležité použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Před montáží obkladového Klinker páseku Röben Retro 57 očištěný povrch napenetrujte. Obkladový pásek lepíme v exteriéru při teplotě +5 C° až +25 C° a na obkládané plochy by nemělo pršet. Na montáž obkladového Klinker páseku Röben Retro 57 použijte flexibilní vodovzdorné a mrazuvzdorné lepidlo určené k lepení obkladových pásku Klinker. Na připravený podklad naneste lepidlo. Doporučujeme nanést i tenkou vrstvu lepidla na zadní stranu obkladového  Klinker páseku Röben Retro 57. Je důležité, aby spojení obkladového pásku  bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou. Obkladový Klinker pásek Röben Retro 57 spárujeme mrazuvzdornou spárovací hmotou určenou pro spárování okladových pásků Klinker. Před spárováním  Klinker pásku musíme počkat, až lepicí tmel zcela ztuhne. Před spárováním obkladového Klinker páseku Röben Retro 57 zbavte spáry nečistot, prachu a nadměrného lepidla dokud je lepidlo čerstvé. Spáry obkladu Klinker dobře vyplňte hmotou. Při spárování Klinker páseku Röben Retro 57 použijte vhodné hladítko nebo pryžovou stěrku a ujistěte se, zda jsou spáry dokonale vyplněny a zda na nich nejsou žádné nerovnosti. Z povrchu odstraňte nadbytečnou spárovací hmotu dokud je ještě čerstvá. Po zatuhnutí spárovací hmoty cca 20 minutách, odstraňte nadbytečnou spárovací hmotu vlhkou houbou z tvrdé celulózy. Houbu často vlhčete a vymívejte. Pro odstranění ztuhlé hmoty z Klinker pásek Röben Retro 57 použijte navlhčenou čisticí houbu nebo kotoučový čisticí stroj se speciálními plstěnými kotouči. Pokud se čištění provede příliš brzy může dojít k částečnému vymytí spár a může vzniknout jiné zabarvení. Naopak při čistění příliš ztuhlé spárovací hmoty, musí být povrch vyčištěn mechanicky, přičemž může dojít k poškození povrchu. U hladkých typů Klinker pásků je možné provést klasické spárování natažením materiálu. V tomto případě není potřeba zahlazovat ve spáře lepící tmel.
 

UPOZORNĚNÍ: Barevnost náhledu je ovlivněna kalibrací Vašeho monitoru a je pouze orientační.

Rozměr: 240x14x71
 
Spotřeba: 48ks/m²
 
Hmotnost: 0,48kg/ks
 
Kusů na paletě: 1728 ks

Doprava
Cena dopravného se určuje na základě objednaného množství, místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů. Na základě vašich požadavků Vám cenu dopravného nebo možnosti DODÁVKY ZBOŽÍ ZDARMA sdělíme na vyžádání ještě před objednáním zboží. 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 360 Kč
Původní cena: 284 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Röben zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 25 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Röben :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Klinker Centrum s.r.o., Procházkova 202, 517 41  Kostelec nad Orlicí

Klinker Centrum s.r.o., Průmyslová 2241, 250 01  Brandýs nad Labem

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat