Lícový pásek Barok 83Odeslat dotaz
Výrobce:Röben
Dostupnost:neznámá
Vaše cena: 1 104,00 Kč / m²
bez DPH: 912,40 Kč /
23,00 Kč / ks
bez DPH: 19,01 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 1104 Kč s DPH 912 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 25 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Kvalitní Lícový pásek Barok 83 se vyrábí z přírodního a ekologického materiálu raženou metodou v tloušťce 23 mm.  Aby byl podpořen rustikální vzhled pásků, vykazují určité rozměrové odlišnosti.  Lícový pásek Barok 83 má vysokou pevnost, ostře vypálený, nemění barvu a vzhled, má minimální nasákavost a je mrazuvzdorný. Lícový pásek Barok 83 je odolný proti povětrnostním vlivům, plísním, řasám. Výhodou lícového pásku Barok 83 je bezúdržbovost, vysoká paropropustnost a samočistící schopnost. Lícový pásek Barok 83 je skvělou variantou pro povrchovou úpravu zateplovacího systému, ploty, zídky, komíny. Používá se i do interiérů jako ozdobný prvek na obklad stěn, krbů či barových pultů.  Odborně nalepený a zaspárovaný Lícový pásek Barok 83 je k nerozeznání od stěn vyzděných z lícových cihel. Lícový pásek Barok 83 lze použít jak u novostaveb tak i u rekonstrukcí. Ke všem druhům obkladových pásků se také vyrábí rohové pásky. Ty se používají na sloupy, rohy domů, špalety a nadpraží u oken a dveří.
 
Podklad pro lepení obkladového lícového pásku Barok 83 musí být vyzrálý, rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. U montáže lícového pásku Barok 83 na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu doporučujeme aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Je důležité použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Před montáží obkladového lícového pásku Barok 83 očištěný povrch napenetrujte. Obkladový pásek lepíme v exteriéru při teplotě +5 C° až +25 C° a na obkládané plochy by nemělo pršet. Na montáž obkladového lícového páseku Barok 83 použijte flexibilní vodovzdorné a mrazuvzdorné lepidlo určené k lepení obkladových pásku. Na připravený podklad naneste lepidlo. Doporučujeme nanést i tenkou vrstvu lepidla na zadní stranu obkladového lícového pásku Barok 83. Je důležité, aby spojení obkladového pásku  bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou. Obkladový lícový pásek Barok 83 spárujeme mrazuvzdornou spárovací hmotou určenou pro spárování okladových pásků. Před spárováním lícového pásku musíme počkat, až lepicí tmel zcela ztuhne. Před spárováním obkladového lícového pásku Barok 83 zbavte spáry nečistot, prachu a nadměrného lepidla dokud je lepidlo čerstvé. Spáry obkladu  dobře vyplňte hmotou. Při spárování lícového pásku Barok 83 použijte vhodné hladítko nebo pryžovou stěrku a ujistěte se, zda jsou spáry dokonale vyplněny a zda na nich nejsou žádné nerovnosti. Z povrchu odstraňte nadbytečnou spárovací hmotu dokud je ještě čerstvá. Po zatuhnutí spárovací hmoty cca 20 minutách, odstraňte nadbytečnou spárovací hmotu vlhkou houbou z tvrdé celulózy. Houbu často vlhčete a vymívejte. Pro odstranění ztuhlé hmoty z lícového pásku Barok 83 použijte navlhčenou čisticí houbu nebo kotoučový čisticí stroj se speciálními plstěnými kotouči. Pokud se čištění provede příliš brzy může dojít k částečnému vymytí spár a může vzniknout jiné zabarvení. Naopak při čistění příliš ztuhlé spárovací hmoty, musí být povrch vyčištěn mechanicky, přičemž může dojít k poškození povrchu. U hladkých typů pásků je možné provést klasické spárování natažením materiálu. V tomto případě není potřeba zahlazovat ve spáře lepící tmel.
 
UPOZORNĚNÍ: Barevnost náhledu je ovlivněna kalibrací Vašeho monitoru a je pouze orientační.
Rozměr: 215x23x65
 
Spotřeba: 57ks/m²
 
Hmotnost: 0,5kg/ks
 
Kusů na paletě: 1350 ks

Doprava
Cena dopravného se určuje na základě objednaného množství, místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů. Na základě vašich požadavků Vám cenu dopravného nebo možnosti DODÁVKY ZBOŽÍ ZDARMA sdělíme na vyžádání ještě před objednáním zboží. 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1 104 Kč
Původní cena: 1 104 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Röben zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 25 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Röben :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Klinker Centrum s.r.o., Procházkova 202, 517 41  Kostelec nad Orlicí

Klinker Centrum s.r.o., Průmyslová 2241, 250 01  Brandýs nad Labem

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat