Lícový pásek TrentinoOdeslat dotaz
Výrobce:Röben
Dostupnost:neznámá
Vaše cena: 1 214,00 Kč / m²
bez DPH: 1 003,31 Kč /
25,29 Kč / ks
bez DPH: 20,90 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 1214 Kč s DPH 1003 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 25 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Kvalitní Lícový pásek Trentino je vyroben raženou metodou v tloušťce 23 mm z přírodního a ekologického materiálu. Aby byl podpořen rustikální vzhled pásků, vykazují určité rozměrové odlišnosti. Lícový pásek Trentino má vysokou pevnost, ostře vypálený, nemění barvu a vzhled, má minimální nasákavost a je mrazuvzdorný. Lícový pásek Trentino je odolný proti povětrnostním vlivům, plísním, řasám. Výhodou lícového pásku Trentino je bezúdržbovost, vysoká paropropustnost a samočistící schopnost. Lícový pásek Trentino lze použít jako konečná povrchová úprava kontaktního zateplovacího systému, ploty, zídky, komíny. V interiéru lze lícový pásek Trentino použít jako ozdobný prvek na obklad stěn a krbů. Odborně nalepený a zaspárovaný Lícový pásek Trentino je k nerozeznání od stěn vyzděných z lícových cihel. Ke všem druhům obkladových pásků se také vyrábí rohové pásky. Ty se používají na sloupy, rohy domů, špalety a nadpraží u oken a dveří.
 
Podklad pro lepení obkladového lícového pásku Trentino musí být vyzrálý, rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. U montáže lícového pásku Trentino na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu doporučujeme aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Je důležité použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Před montáží obkladového lícového pásku Trentino očištěný povrch napenetrujte. Obkladový pásek lepíme v exteriéru při teplotě +5 C° až +25 C° a na obkládané plochy by nemělo pršet. Na montáž obkladového lícového páseku Trentino použijte flexibilní vodovzdorné a mrazuvzdorné lepidlo určené k lepení obkladových pásku. Na připravený podklad naneste lepidlo. Doporučujeme nanést i tenkou vrstvu lepidla na zadní stranu obkladového lícového pásku Trentino. Je důležité, aby spojení obkladového pásku  bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou. Obkladový lícový pásek Trentino spárujeme mrazuvzdornou spárovací hmotou určenou pro spárování okladových pásků. Před spárováním lícového pásku musíme počkat, až lepicí tmel zcela ztuhne. Před spárováním obkladového lícového pásku Trentino zbavte spáry nečistot, prachu a nadměrného lepidla dokud je lepidlo čerstvé. Spáry obkladu  dobře vyplňte hmotou. Při spárování lícového pásku Trentino použijte vhodné hladítko nebo pryžovou stěrku a ujistěte se, zda jsou spáry dokonale vyplněny a zda na nich nejsou žádné nerovnosti. Z povrchu odstraňte nadbytečnou spárovací hmotu dokud je ještě čerstvá. Po zatuhnutí spárovací hmoty cca 20 minutách, odstraňte nadbytečnou spárovací hmotu vlhkou houbou z tvrdé celulózy. Houbu často vlhčete a vymívejte. Pro odstranění ztuhlé hmoty z lícového pásku Trentino použijte navlhčenou čisticí houbu nebo kotoučový čisticí stroj se speciálními plstěnými kotouči. Pokud se čištění provede příliš brzy může dojít k částečnému vymytí spár a může vzniknout jiné zabarvení. Naopak při čistění příliš ztuhlé spárovací hmoty, musí být povrch vyčištěn mechanicky, přičemž může dojít k poškození povrchu. U hladkých typů pásků je možné provést klasické spárování natažením materiálu. V tomto případě není potřeba zahlazovat ve spáře lepící tmel.

UPOZORNĚNÍ: Barevnost náhledu je ovlivněna kalibrací Vašeho monitoru a je pouze orientační.

Rozměr: 215x23x65
 
Spotřeba: 57ks/m²
 
Hmotnost: 0,5kg/ks
 
Kusů na paletě: 1350 ks

Doprava
Cena dopravného se určuje na základě objednaného množství, místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů. Na základě vašich požadavků Vám cenu dopravného nebo možnosti DODÁVKY ZBOŽÍ ZDARMA sdělíme na vyžádání ještě před objednáním zboží. 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1 214 Kč
Původní cena: 1 214 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Röben zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 25 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Röben :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Klinker Centrum s.r.o., Procházkova 202, 517 41  Kostelec nad Orlicí

Klinker Centrum s.r.o., Průmyslová 2241, 250 01  Brandýs nad Labem

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat