Umělý kámen rohový AlabamaOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:56,16 Kč s DPH
Vaše cena: 52,00 Kč / ks
bez DPH: 42,98 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 52 Kč s DPH 43 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 25 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Nadčasový umělý kámen rohový Alabama  v šedém provedení. Obklad se vyznačuje velmi malou tloušťkou, která je 18 mm. I při této malé tloušťce je povrch obkladu extrémně detailní s dokonalým a výrazným prorýsováním. Nízká hmotnost umělých rohových kamenů Alabama umožňuje širokou škálu použiti jak v exteriéru, tak v interiéru. Výhodou kvalitního rohového kamene Alabama je nízká pořizovací cena. Rohový obklad Alabama slouží k zakrytí přechodů mezi jednotlivými kameny v místě vnějšího rohu. Použitím nejkvalitnějších surovin a striktním dodržováním technologií výroby je u rohového kamene Alabama dosaženo barevné stálosti na několik desítek let. Umělý rohový kámen Alabama je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci. Na lepení umělého rohového kamene doporučujeme používat lepidla určená k lepení umělého kamene např. SCHÖNOX CFK interiér a SCHÖNOX SFK exteriér.

Montáž umělého rohového kamene Alabama je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý rohový kámen Malaga nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého rohového kamene Alabama musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého rohového kamene Alabama na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého rohového kamene Alabama v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého kamene Alabama očištěný povrch napenetrujte např. penetračním nátěrem SCHÖNOX KH. Před montáží umělého rohového kamene Alabama očištěný povrch napenetrujte. Pro lepení umělého rohového kamene Alabama používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého rohového kamene Alabama v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého rohového kamene Alabama naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý rohový kámen Alabama doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého rohového kamene Alabama bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

Obsah balení: 1,088 běžných metrů, zboží bude vždy zaokrouhleno na celé balení.

Počet kusů v balení: 8 ks - kompletů (velký + malý), uvedená cena je za komplet jednoho rohu.

Rozměr obkladu: 30,6 x 16,1 x 13,6 cm

Síla materiálu: 18 mm

- přípustný rozdíl jednotlivých tabulí +/-5 mm, balení již obsahuje vhodnou kombinaci rozměrů

Doprava:

Umělý rohový kámen  Alabama závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého rohového kamene Alabama Vás budeme informovat o ceně dopravy. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 25 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., Chrásťany 140, 252 19  Rudná u Prahy.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat