Umělý kámen rohový BeatriceOdeslat dotaz
Výrobce:DominArt
Dostupnost:skladem
Běžná cena:170 Kč / ks, 0,00 Kč / ks s DPH
Vaše cena: 145,00 Kč / ks
bez DPH: 119,83 Kč / ks
0,00 Kč / ks
bez DPH: 0,00 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 145 Kč s DPH 120 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 25 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Kvalitní umělý kámen rohový Beatrice věruhodně nahrazuje štípanou přírodní břidlici. Barva rohového kamene Betrice je laděná do rezavo-hnědé. Rohový obklad Beatrice je tvořen příčně lámanými kusy kamene, které vytvoří výsledný efekt a skryjí přechody mezi jednotlivými kameny v oblasti vnějšího rohu. Použitím nejkvalitnějších surovin a striktním dodržováním technologií výroby je u rohového kamene Beatrice dosaženo barevné stálosti na několik desítek let. Umělý rohový kámen Beatrice je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci.

Montáž rohového kamene Beatrice je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý rohový kámen Beatrice nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého rohového kamene Beatrice musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého rohového kamene Beatrice na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého rohového kamene Beatrice v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého rohového kamene Beatrice očištěný povrch napenetrujte. Pro lepení umělého rohového kamene Beatrice používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého rohového kamene Beatrice v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého rohového kamene Beatrice naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý rohový kámen Beatrice doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého rohového kamene Beatrice  bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

Balení obsahuje: 0,60 bm  (5 kusů v krabici)

Vnější rozměry:
450 x v. 240 x 120 mm

Vnitřní rozměry:
420 x v. 200 x 120 mm

Spotřeba:
Na obložení jednoho běžného metru potřebujete 10ks rohového obkladu.

Doprava:

Umělý rohový kámen Beatrice závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého rohového  kamene Beatrice Vás budeme informovat o ceně dopravy.

 

 

 

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce DominArt zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma od 25 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce DominArt :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

DOMINART, spo. s r.o.,  Rudíkov 218, 675 05  Rudíkov

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat