Umělý kámen AlabamaOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:623 Kč / , 0,00 Kč / bal. s DPH
Vaše cena: 566,00 Kč / m²
bez DPH: 467,77 Kč /
0,00 Kč / bal.
bez DPH: 0,00 Kč / bal.
Zvolte variantu:
Celková cena: 566 Kč s DPH 468 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 25 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Zajímavý umělý kámen Alabama představuje nejnovější alternativu obkladů z umělého kamene v šedém provedení. Obklad Alabama  je specifický nízkou hmotností a malou tloušťkou, která je 18 mm. I přes tuto malou tloušťku je struktura obkladů velmi detailně prorýsovaná a výrazná. Umělý kámen Alabama je bezkonkurenční volbou s vynikajícím poměrem kvalita - cena. Dekorativně zapadne do interiéru na obklad stěn, koupelen, krbů a neméně vynikne také jako fasádní obložení fasády, soklu, podezdívek, plotů a dalších zahradních povrchů. Umělý kámen je vhodný pro použití na novostavby i k rekonstrukcím stávajících budov. Umělý kámen Alabama lze za určitých podmínek namontovat na jakýkoliv nosný podklad - cihlové, betonové, kamenné zdivo atd. Díky využití nejkvalitnějších materiálů a moderních technologií umělý kámen Alabama nevyžaduje náročnou údržbu a zachová si atraktivní vzhled po dlouhá léta. Umělý kámen Alabama je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci. Umělý kámen je vyroben z vysoce odolného materiálu, který nevyžaduje dodatečné ochranné vrstvy a náročnou údržbu.  Na lepení umělého kamene doporučujeme používat lepidla určená k lepení umělého kamene např. SCHÖNOX CFK interiér a SCHÖNOX SFK exteriér.

Montáž umělého kamene Alabama je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý kámen Alabama nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého kamene Alabama musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého kamene Alabama na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého kamene Alabama v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého kamene Alabama očištěný povrch napenetrujte např. penetračním nátěrem SCHÖNOX KH. Pro lepení umělého kamene Alabama používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého kamene Alabama v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého kamene Alabama naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý kámen Alabama doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého kamene Alabama   bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

Technické parametry produktu:

Rozměr obkladu: 30,6 x 13,6 cm
Tloušťka: 18 mm
Váha 1 m2: 26 kg
Balení: karton 0,5 m2

- přípustný rozdíl jednotlivých tabulí +/-5 mm, balení již obsahuje vhodnou kombinaci rozměrů

Doprava:

Umělý kámen Alabama závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého kamene Alabama Vás budeme informovat o ceně dopravy.

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 25 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., Chrásťany 140, 252 19  Rudná u Prahy.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat