Umělý kámen BeatriceOdeslat dotaz
Výrobce:DominArt
Dostupnost:skladem
Běžná cena:1207 Kč / , 604 Kč / bal. s DPH
Vaše cena: 1 172,00 Kč / m²
bez DPH: 968,60 Kč /
586 Kč / bal.
bez DPH: 484 Kč / bal.
Zvolte variantu:
Celková cena: 1172 Kč s DPH 969 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 25 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Dekorativní umělý kámen Beatrice laděný do břidlicových odstínů věruhodně nahrazuje štípanou přírodní břidlici. Probarvenost obkladu Beatrice je laděn do rezavo-hnědé barvy. Umělý kámen Beatrice lze využít jak v interiérech na obklad stěn, koupelen, krbů, tak v exteriérech na obklad fasády, soklu, podezdívek, plotů a dalších povrchů. Umělý kámen Beatrice lze za určitých podmínek namontovat na jakýkoliv nosný podklad - cihlové, betonové, kamenné zdivo atd. Díky využití nejkvalitnějších materiálů a moderních technologií umělý kámen Beatrice nevyžaduje náročnou údržbu a zachová si atraktivní vzhled po dlouhá léta. Vzhledově je umělý kámen Beatrice  k nerozeznání od přírodního kamene. Umělý kámen Beatrice je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci.

Montáž umělého kamene Beatrice je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý kámen Beatrice nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého kamene Beatrice musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého kamene Beatrice na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého kamene Beatrice v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého kamene Beatrice očištěný povrch napenetrujte. Pro lepení umělého kamene Beatrice používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého kamene Beatrice v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého kamene Beatrice naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý kámen Beatrice doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého kamene Beatrice bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

Rozměr umělého kamene Beatrice: 510x120 mm

Síla obkladu: 25 až 40 mm

Obsah balení: 0,5 m2

Doprava:

Umělý kámen Beatrice závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého kamene Beatrice Vás budeme informovat o ceně dopravy.

 

 

 

 

 

 

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce DominArt zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma od 25 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce DominArt :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

DOMINART, spo. s r.o.,  Rudíkov 218, 675 05  Rudíkov

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat