Umělý kámen CornelieOdeslat dotaz
Výrobce:DominArt
Dostupnost:skladem
Běžná cena:1005 Kč / , 503 Kč / bal. s DPH
Vaše cena: 976,00 Kč / m²
bez DPH: 806,61 Kč /
488 Kč / bal.
bez DPH: 403 Kč / bal.
Zvolte variantu:
Celková cena: 976 Kč s DPH 807 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 25 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Umělý kámen Cornelie má lehce šedo bílý odstín s jemně tmavými kameny. V ploše působí čistě s efektem světlého mramoru. Umělý kámen Cornelie lze využít jak v interiérech na obklad stěn, koupelen, krbů, tak v exteriérech na obklad fasády či soklu. Umělý kámen Cornelie lze za určitých podmínek namontovat na jakýkoliv nosný podklad - cihlové, betonové, kamenné zdivo atd. Díky využití nejkvalitnějších materiálů a moderních technologií se umělý kámen Cornelie vyznačuje stálou barevností na několik desítek let. Umělý kámen Cornelie je vzhledově téměř identický s mnohem dražším přírodním obkladovým kamenem. Umělý kámen Cornelie je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci.

Montáž umělého kamene Cornelie je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý kámen Cornelie nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého kamene Cornelie musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého kamene Cornelie na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého kamene Cornelie v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého kamene Cornelie očištěný povrch napenetrujte. Pro lepení umělého kamene Cornelie používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého kamene Cornelie v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého kamene Cornelie naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý kámen Cornelie doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého kamene Cornelie bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

Rozměr umělého kamene Cornelie:  470x141 mm

Síla materiálu: 20 až 30 mm

Balení obsahuje: 0,5 m2

Doprava:

Umělý kámen Cornelie závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého kamene Cornelie Vás budeme informovat o ceně dopravy.

 

 

 

 

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce DominArt zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma od 25 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce DominArt :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

DOMINART, spo. s r.o.,  Rudíkov 218, 675 05  Rudíkov

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat