Umělý kámen VanessaOdeslat dotaz
Výrobce:DominArt
Dostupnost:skladem
Běžná cena:804 Kč / , 402 Kč / bal. s DPH
Vaše cena: 781,00 Kč / m²
bez DPH: 645,45 Kč /
391 Kč / bal.
bez DPH: 323 Kč / bal.
Zvolte variantu:
Celková cena: 781 Kč s DPH 645 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 25 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Velmi zajímavý obkladový pásek Vanessa patřící do skupiny „CS“. Obkladový pásek Vanessa díky své probarvenosti věrohodně imituje starou sklepní cihlu. Barevně je obkladový pásek Vanessa oranžovo - červený s načernalými místy. Tento designový obkladový pásek Vanessa působí velmi přirozeně.  Umělý kámen Vanessa lze využít jak v interiérech na obklad stěn, koupelen, krbů, barových pultů tak v exteriérech na obklad fasády či soklu. Umělý kámen Vanessa lze za určitých podmínek namontovat na jakýkoliv nosný podklad - cihlové, betonové, kamenné zdivo atd. Použitím nejkvalitnějších surovin a striktním dodržováním technologií výroby je u kamene Vanessa dosaženo barevné stálosti na několik desítek let. Umělý kámen Vanessa je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci.

Podklad pro lepení obkladového pásku Vanessa musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže obkladového pásku Vanessa na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení obkladového pásku Vanessa v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží obkladového pásku Vanessa očištěný povrch napenetrujte. Pro lepení obkladového pásku Vanessa používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže obkladového pásku Vanessa v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži obkladového pásku Vanessa naneste na připravený podklad lepidlo. Na obkladový pásek Vanessa doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení obkladového pásku Vanessa bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou. Obkladový pásek Vanessa spárujte až po úplném vyzrání lepidla cca 3-4 týdny. Pro spárování obkladového pásku Vanessa zvolte spárovací maltu určenou přímo ke spárování lícového zdiva. Spárovací maltu vtlačte do všech spár obkladových pásků Vanessa pomocí kovové spárovačky. Doporučujeme obkladovou plochu obkladového pásku Vanesa po dokonalém vyzrání lepidla a spárovací hmoty natřít impregnačním nátěrem, který prodlouží odolnost proti vlivu atmosferických podmínek (vodě, sněhu, mrazu). Impregnační nátěr obkladového pásku Vanessa také zamezuje vzniku mechů. Obkladový pásek Vanessa nevyžaduje žádnou speciální údržbu.

 Rozměr obkladového pásku: 225x 65 mm a tloušťkou 10-15 mm.

Obsah balení: 0,5 m2.

Doprava:

Umělý kámen Vanessa závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého kamene Vanessa Vás budeme informovat o ceně dopravy.

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce DominArt zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma od 25 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce DominArt :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

DOMINART, spo. s r.o.,  Rudíkov 218, 675 05  Rudíkov

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat