KABE therm Klima - zateplovací systém


Akce
-29%


Odeslat dotaz
Výrobce:KABE Farben
Dostupnost:skladem
Běžná cena:676 Kč s DPH
Vaše cena: 524,00 Kč / m²
bez DPH: 433,06 Kč /
Zvolte variantu:
Celková cena: 524 Kč s DPH 433 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 3-14 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň 20m³ nebo za 25 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


KABE therm Klima je velmi paropropustný zateplovací systém. Zateplení na bázi děrovaného polystyrenu KABE therm Klima je určeno jak pro novostavby, tak i pro starší domy, které potřebují zateplenou fasádu. Vysoká paropropustnost všech vrstev zateplení KABE therm Klima vede k mnohem rychlejšímu vysychání novostaveb nebo domů se znatelným výskytem vlhkosti. Příznivé mikroklima s tepelná pohoda tak nastává v interiéru mnohem dříve. Sladění difuzních vlastností a vysoce kvalitních omítek švýcarské kvality KABE Farben výrazně snižuje riziko kondenzace vodních par.


Nákupem systému získáte

  • paropropustný zateplovací systém
  • vysoce kvalitní povrchovou omítku KABE Farben
  • grafický návrh fasády (Zdarma od 180m2)
  • odborné poradenství a individuální možnost úpravy

Nejdůležitější vlastnosti systému KABE Klima

  • velmi kvalitní zateplovací systém
  • vysoká paropropustnost
  • jednoduché zpracování
  • zateplení se sanačním efektem
  • snižuje rizika plísní
  • minimální navýšení ceny oproti klasickému EPS

V ceně jsou zahrnuty tyto produkty:

 

Fasádní polystyren EPS 70F Klima

Fasádní děrovaný polystyren speciálně určený na cihlu nebo podobně difuzně otevřené zdivo, s velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Tento difuzně otevřený fasádní polystyren EPS 70F Klima  je nedílnou součástí kontaktního zateplovacího systému KABE therm klima. Pro dosažení funkčnosti systému, je nutné kombinovat pouze se systémovými výrobky KABE therm klima.

 

KABE therm kombi speciál

Vysoce propropustná lepicí a stěrková hmota s vysokou  přídržností k podkladu,na bázi cementu, určená především k lepení a stěrkování  vodoodpudivá, snadno zpracovatelná. Používá se výhradně do systému KABE therm Klima.

 

Talířové hmoždinky

Hmoždinky třídy A,B,C vhodné do plných i děrovaných cihel. Pokud je podklad pórobeton je nutné změnit typ hmoždinky. Vždy počítáme se zápustnou montáží, abychom předcházeli možnému prokreslení hmoždinek skrz fasádu.

 

Armovací tkanina Vertex R131

Perlinka Vertex R131 patří mezi nejlepší tkaniny na trhu. Vertex R131 se používá pro výztužnou vrstvu zateplovacích systémů KABE therm Klima. Základní vrstva se provádí plošným zatlačením skleněné síťoviny do stěrkové hmoty Kabe therm kombi speciál předem nanesené na podklad z izolantu tak, že se odvíjí pás síťoviny od shora dolů a zároveň se vtláčí nerezovým hladítkem do hmoty od středu k okrajům.

 

KABE Farben Novalith Putzgrund - bílá

Difúzně otevřená penetrace, systémová složka tepelně izolačního systému KABE therm Klima. Slouží k úpravě podkladu pod tenkovrstvé pastovité omítky KABE Farben Novalith a Novalith MODE. Barevný odstín penetrace se míchá dle odstínu následně použité pastovité omítky, uvedená cena je za bílý odstín. Podle výběru odstínu se může cena změnit, dle příplatkové tabulky výrobce KABE Farben.

 

KABE Farben Novalith Putz - 1,5mm zatíraná bílá

Nová dimenze v technologii silikátových omítek. Novalith Putz má extrémě vysokou prodyšnost vodních par. Omítka Novalith Putz obsahuje příměs fungicidů a algicidů, které chrání fasádu před napadením mechů, řas a lišejníků. Novalith Putz je ideální povrchová úprava tepelně izolačního systému KABE therm Klima. V setu je cena za bílý odstín omítky. Podle výběru odstínu se může cena omítky změnit, dle příplatkové tabulky výrobce KABE Farben.

Vzorkovnice

V konfiguraci je naceněn nepříplatkový odstín omítky ze vzorkovnice KABE Farben. Vzorkovnici Vám na vyžádání zašleme přímo na Vaši adresu. Nedoporučujeme vybírat odstín na internetu nebo podle ukázek na monitoru počítače z důvodu možného barevného zkreslení odstínu. 


Důležité

Zateplovací systém Vám dokážeme upravit přesně podle Vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat, prokonzultujeme s Vámi vše potřebné a po dohodě Vám zašleme výslednou cenovou kalkulaci.

Poznámka

Do uvedené ceny za 1m2 není započítáno potřebné příslušenství zakládací profily, okenní profily a jiné.

Dopravné

Cenu dopravného Vám sdělíme obratem po obědnání. Cena dopravy se určuje na základě objednaného množství a místa dodání. Možnost vlastního odběru v Paskově (Frýdek-Místek).

 

Doprava a odběrná místa

Objednejte zateplovací set v množství 20m3 nebo finální omítku za 25 000 Kč a získejte dopravu zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání.

Odběrná místa pro výrobce KABE Farben:

DOVA a.s., Kirilovova 115, 739 21 Paskov

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat