Zateplení fasády šedým polystyrenem set BASF PCI DPOdeslat dotaz
Výrobce:Zateplovací set
Dostupnost:skladem
Běžná cena:440 Kč s DPH
Vaše cena: 321,00 Kč / m²
bez DPH: 265,29 Kč /
Zvolte variantu:
Celková cena: 321 Kč s DPH 265 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 5-14 prac. dnů
Dopravcem: 5-14 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 80 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Zateplovací set BASF PCI DP zateplení šedým polystyrenem s kvalitní povrchovou úpravou fasádní omítka Basf PCI Multiputz ZS. Zateplovací systém BASF PCI je velmi oblíbený při zateplení fasády, který se hodí jak pro zateplení fasád novostaveb, tak pro rekonstrukcí domů. Systém s šedým polystyrenem a kompletní materiálem pro zateplení fasády lze pořídit v tloušťce polystyrenu EPS 70F od 80 mm - 150 mm. Set zateplení poskytuje vysokou kvalitu materiálů s vysokým důrazem na odolnost a životnost. Zateplovací set můžete zakoupit i na splátky Cetelem. Bližší informace o nákupu na splátky naleznete zde. Vzorník omítek BASF PCI ke stažení zde.


Nákupem systému získáte

  • podrobnější informace o zateplovacím systému Basf PCI
  • grafický návrh fasády ( Zdarma od 180 m2 )
  • možnost financování zateplení na splátky cetelem

Nejdůležitější vlastnosti systému Basf PCI

  • kvalitní zateplovací systém
  • ekonomický, dlouhodobě osvědčený systém
  • jednoduché zpracování

V ceně jsou zahrnuty tyto produkty:

Fasádní polystyren

Šedý fasádní polystyren Styrotherm Plus 70

Má díky příměsi grafitu o 20% lepší tepelně izolační vlastnosti než bílý EPS. Tento fasádní polystyren je díky své kvalitě certifikovaný do všech zateplovacích systémů námi nabízených výrobců. Polystyren dodáváme ve značce Styrotrade.

 

Basf PCI Multicret DUO

Lepicí a armovací stěrková hmota pro zateplovací systémy. Tmelem se lepí izolační polystyrenové deseky a dále  se vytváří výztužná armovací vrstva v zateplovacích systémech. Spotřeba při lepení izolantu 4 kg / m2 a pro vytvoření armovací vrstvy 4 kg / m2.

Talířové hmoždinky TTH s plastovám trnem

Univerzální plastovou talířovou hmoždinku TTH můžete použít bez rozpaků do  všech typů stavebního zdiva při venkovním kontaktním zateplení vašeho domu. V zateplovacím systému je počítáno 6 ks fasádních hmoždinek na 1 m2

Armovací tkanina Vertex R131

Perlinka Vertex R131 se používá jako výztužná vrstva zateplovacího systému. Základní vrstva se provádí plošným zatlačením síťoviny do stěrkové hmoty předem nanesené na podklad z izolantu. V ceně setu je počítáno s překrytím perlinky 100 mm. 

Penetrační nátěr Basf PCI Multigrund PGU

Basf Prince Color Multigrund PGU je penetrace pro vyrovnání nasákavosti podkladu a zajištění přilnavosti následně nanášených vnějších povrchových úprav Basf.

Baumit SiliporTop

Fasádní omítka Basf PCI Pultiputz ZS - 1,5 mm zatíraná

Zatřená silikonová pastovitá omítka, která je hydrofobní, vysoce paropropustná, mimořádně stálobarevná, odolná UV záření, při dešti tzv. samočisticí efekt, vhodná na zateplovací systémy. Barevné tónování podle vzorníků firmy BASF PCI.

Vzorník fasádních omítek

Vzorník omítek BASF PCI ke stažení zde

V konfiguraci je naceněn nepříplatkový odstín omítky ze vzorkovnice BASF PCI. Vzorkovnici Vám na vyžádání zašleme přímo na Vaši adresu. Nedoporučujeme vybírat odstín na internetu nebo podle ukázek na monitoru počítače z důvodu zkreslení odstínu. 


Důležité

Zateplovací systém Vám dokážeme upravit přesně podle Vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat, prokonzultujeme s Vámi vše potřebné a po dohodě Vám zašleme výslednou cenovou kalkulaci.

Poznámka

Do uvedené ceny za 1 m2 není započítáno potřebné příslušenství zakládací profily, okenní profily a jiné.
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat