Zateplení šedým polystyrenem set BASF PCI MultiTherm NEOOdeslat dotaz
Výrobce:Zateplovací set
Dostupnost:skladem
Běžná cena:452 Kč s DPH
Vaše cena: 340,00 Kč / m²
bez DPH: 280,99 Kč /
Zvolte variantu:
Celková cena: 340 Kč s DPH 281 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 5-14 prac. dnů
Dopravcem: 5-14 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 80 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Ucelený zateplovací set pro zateplení šedým polystyrenem BASF PCI MultiTherm NEO zateplení šedým polystyrenem s kvalitní povrchovou úpravou BASF. Díky zateplovacímu setu BASF PCI Czískáte unikátní zateplení fasády šedým polystyrenem. Set zateplení obsahuje veškerý materiál pro zhotovení zateplení fasády novostaveb, rekonstrukcí bytových a panelových domů. Systém zateplení fasády lze koupit v síle 80 mm - 150 mm polystyrenu Styrotherm Plus 70. Zateplovací set poskytuje vysokou kvalitu materiálů s vysokým důrazem na odolnost a dlouhou životnost. Zateplovací systém fasády BASF PCI MultiTherm NEO můžete u nás zakoupit i na splátky. Bližší informace o nákupu na splátky naleznete zde. Vzorník fasadních omítek BASF PCI ke stažení zde


Nákupem systému získáte

  • podrobnější informace o zateplovacím systému BASF PCI NEO
  • grafický návrh fasády (Zdarma od 180m2)
  • možnost financování setu BASF PCI na splátky 

Nejdůležitější vlastnosti systému BASF PCI NEO

  • vysoce kvalitní zateplovací systém
  • stěrková hmota se skelným vláknem
  • dlouhá životnost

V ceně jsou zahrnuty tyto produkty:

Fasádní polystyren

Šedý fasádní polystyren Styrotherm Plus 70

Má díky příměsi grafitu o 20% lepší tepelně izolační vlastnosti než bílý EPS. Doporučujeme pro novostavby, nízkoenergetické a pasivní domy. Tento fasádní polystyren je díky své kvalitě certifikovaný do všech zateplovacích systémů námi nabízených výrobců. Polystyren dodáváme ve značce Styrotrade.

Basf PCI Multicret PS

Lepicí malta pro použití v interiéru i exteriéru, zejména pro lepení tepelně izolačních fasádních desek na podklad. Vydatnost tmelu při lepení izolačních desek je 3 - 4 kg / m2.

 

Basf PCI Multicret Super

Stěrková malta pro použití v interiéru i exteriéru, zejména pro stěrkování tepelně izolačních fasádních desek na podklad, pro provádění armovací a vyrovnávací stěrky s vložením sklotextilní výztužné síťoviny v tepelně izolačním systému. Základní vrstva 6 - 9 kg / m2.

Talířové hmoždinky TTH s plastovám trnem

Plastová talířová hmoždinka TTH je navržena a vyrobena pro všechny typy zdiva používaného běžně v našem stavebnictví, hmoždinka má příznivou cenu a kvalitu u nás na trhu, kterou můžete použít bez rozpaků do všech typů stavebního zdiva při venkovním kontaktním zateplení vašeho domu. Systém zateplení fasád BASF je opatřen 6-ti hmoždinkami TTH na 1m2

Armovací tkanina Vertex R131

Perlinka Vertex R131 se používá pro výztužnou vrstvu zateplovacích systémů Basf. Základní vrstva se provádí plošným zatlačením skleněné síťoviny do stěrkové hmoty předem nanesené na podklad z izolantu. V ceně setu je počítáno s překrytím perlinky 100 mm. 

Penetrační nátěr BASF PCI Multigrund PGU

Základní nátěr BASF Prince Color Multigrund PGU penetrace pro vyrovnání nasákavosti podkladu a zajištění přilnavosti následně nanášených vnějších povrchových úprav Basf.

Baumit SiliporTop

Fasádní omítka Basf PCI Multiputz ZS - 1,5mm zatíraná

Zatřená silikonová pastovitá omítka Prince Color Multiputz ZS, je hydrofobní, vysoce paropropustná, mimořádně stálobarevná, odolná UV záření, při dešti tzv. samočisticí efekt, vhodná na zateplovací systémy. Barevné tónování podle vzorníků firmy BASF. Balení obsahuje 25kg, vydatnost je napočítána podle vybrané struktury. 11, 90 m2 / bal.

Vzorník

Vzorník fasadních omítek Revco naleznete zde.

V konfiguraci je naceněn nepříplatkový odstín omítky ze vzorkovnice BASF. Vzorkovnici Vám na vyžádání zašleme přímo na Vaši adresu. Nedoporučujeme vybírat odstín na internetu nebo podle ukázek na monitoru počítače z důvodu zkreslení odstínu. 


Důležité

Zateplovací systém Vám dokážeme upravit přesně podle Vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat, prokonzultujeme s Vámi vše potřebné a po dohodě Vám zašleme výslednou cenovou kalkulaci.

Poznámka

Do uvedené ceny za 1m2 není započítáno potřebné příslušenství zakládací profily, okenní profily a jiné.
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat