Zateplení šedým polystyrenem system Weber TerranovaOdeslat dotaz
Výrobce:Zateplovací set
Dostupnost:skladem
Běžná cena:418 Kč s DPH
Vaše cena: 351,00 Kč / m²
bez DPH: 290,08 Kč /
Zvolte variantu:
Celková cena: 351 Kč s DPH 290 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 5-14 prac. dnů
Dopravcem: 5-14 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 80 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Zateplovací set Weber Terranova zateplení šedým polystyrenem s finální povrchovou úpravou Weber.pas silikon. Set zateplení s šedým polystyrenem Weber therm klasik je velmi oblíbený při zateplení domů šedým polystyrenem. Zateplovací set poskytuje vysokou kvalitu materiálů s vysokým důrazem na odolnost a dlouhou životnost. Vzorník probarvených omítek Weber naleznete zde.


Nákupem systému získáte

  • odborné poradenství a individuální možnost úpravy
  • podrobnější informace o zateplovacím systému Weber therm klasik
  • grafický návrh fasády (Zdarma od 180m2)
  • možnost financování na splátky 

Nejdůležitější vlastnosti systému Weber therm klasik

  • maximální zateplení objektu
  • kvalitní řešení, osvědčený systém
  • jednoduché zpracování

V ceně jsou zahrnuty tyto produkty:

Fasádní polystyren

Šedý polystyren

je díky svým tepelně izolačním vlastnostem a příznivé ceně nejpoužívanější izolací pro  zateplení obvodového pláště budovy. Součinitel tepelné vodivosti 0,039 - 0,040 W/mK. Podle množství a místa dodání vybereme výrobce Baumit, Styrotrade nebo Isover.

Weber.therm klasik

Lepicí a stěrková malta pro použití v interiéru i exteriéru, zejména pro lepení tepelně izolačních fasádních desek na podklad, pro provádění armovací a vyrovnávací stěrky s vložením sklotextilní výztužné síťoviny v tepelně izolačním systému. Spotřeba pro lepení izolačních desek 3,0 kg/m2, pro základní vrstvu 4,0 kg/m2.

Talířové hmoždinky TTH s plastovám trnem

Univerzální plastová talířová hmoždinka TTH je navržena a vyrobena pro všechny  typy zdiva používaného běžně v našem stavebnictví, kromě příznivé ceny je jediným typem hmoždinky u nás na trhu, který můžete použít bez rozpaků do  všech typů stavebního zdiva při venkovním kontaktním zateplení vašeho domu. Certifikováno pro stavební materiály: A, B, C, D, E. Kotvící systém neobsahuje zátky.

Armovací tkanina Vertex R131

Perlinka Vertex R131 se používá pro výztužnou vrstvu zateplovacích systémů Weber therm standard. Základní vrstva se provádí plošným zatlačením skleněné síťoviny do stěrkové hmoty předem nanesené na podklad z izolantu tak, že se odvíjí pás síťoviny od shora dolů a zároveň se vtláčí nerezovým hladítkem do hmoty od středu k okrajům.

Penetrační nátěr Weber.pas podklad UNI

Základní nátěr Weber.pas podklad Uni je penetrace pro vyrovnání nasákavosti podkladu a zajištění přilnavosti následně nanášených vnějších povrchových úprav (Silikonová omítka, silikátová omítka, Topdry omítka, ExtraClean omítka).

 
Baumit SiliporTop

Fasádní omítka Weber.pas silikon - 1,5mm zrnitá

Jednosložková omítka pastovité konzistence, použitelná v exteriéru i interiéru. Paropropustná, vodoodpudivá, odolná vůči znečistění. Balení obsahuje 30kg, vydatnost je napočítána podle vybrané struktury.

Vzorník probarvených omítek Weber ke stažení zde

V konfiguraci je naceněn nepříplatkový odstín omítky ze vzorkovnice Weber Colorline. Vzorkovnici Vám na vyžádání zašleme přímo na Vaši adresu. Nedoporučujeme vybírat odstín na internetu nebo podle ukázek na monitoru počítače z důvodu zkreslení odstínu. 


Důležité

Zateplovací systém Vám dokážeme upravit přesně podle Vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat, prokonzultujeme s Vámi vše potřebné a po dohodě Vám zašleme výslednou cenovou kalkulaci.

Poznámka

Do uvedené ceny za 1m2 není započítáno potřebné příslušenství zakládací profily, okenní profily a jiné.
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat