Zateplení soklu Perimetr system Weber TerranovaOdeslat dotaz
Výrobce:Zateplovací set
Dostupnost:skladem
Běžná cena:814 Kč s DPH
Vaše cena: 708,00 Kč / m²
bez DPH: 585,12 Kč /
Zvolte variantu:
Celková cena: 708 Kč s DPH 585 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 5-14 prac. dnů
Dopravcem: 5-14 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 80 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Výhodný set Weber Terranova – zateplení soklu s povrchovou úpravou Weber pas. marmolit. Zateplení soklu domu je velice důležitou součástí kontaktní fasády. Zateplení soklové části domu je určitě nutné a nedoporučujeme toto opatření podceňovat. U novostaveb se již stalo zateplení soklu standardem. Vzorkovník Marmolitu Weber naleznete zde


Nákupem systému získáte

  • odborné poradenství a individuální možnost úpravy
  • podrobnější informace o zateplovacím systému Weber Terranova – zateplení soklu
  • grafický návrh fasády (Zdarma od 100m2)
  • možnost financování na splátky 

Nejdůležitější vlastnosti systému Weber zateplení soklu

  • zateplení a ztvárnění soklu v jednom
  • dlouhodobě osvědčený systém
  • jednoduché zpracování

V ceně jsou zahrnuty tyto produkty:

Fasádní polystyren

Perimetr SD soklová deska

Je vyráběna ze speciální suroviny, jež konečnému výrobku umožňuje nízkou nasákavost, vysokou pevnost v tlaku a mrazuvzdornost. Desky se vyrábějí s rovnou hranou. Na povrchu jsou opatřeny oboustrannou vaflovou strukturou pro vysokou přídržnost lepidel a tmelů. Jsou určeny pro tepelné izolace soklů jak zateplených, tak nezateplených jednovrstvých stěn. Soklové desky odstraňují typický tepelný most v oblasti přechodu stěny na základ, řeší detail ukončení hydroizolace nad terénem a umožňují spojité provedení omítek až pod úroveň terénu

Weber. therm elastik

Lepicí a stěrková malta pro použití v interiéru i exteriéru, zejména pro lepení tepelně izolačních fasádních desek na podklad, pro provádění armovací a vyrovnávací stěrky s vložením sklotextilní výztužné síťoviny v tepelně izolačním systému. Spotřeba pro lepení izolačních desek 3,0 kg/m2, pro základní vrstvu 4,0 kg/m2.

Talířové hmoždinky TTH s plastovám trnem

Univerzální plastová talířová hmoždinka TTH je navržena a vyrobena pro všechny  typy zdiva používaného běžně v našem stavebnictví, kromě příznivé ceny je jediným typem hmoždinky u nás na trhu, který můžete použít bez rozpaků do  všech typů stavebního zdiva při venkovním kontaktním zateplení vašeho domu. Certifikováno pro stavební materiály: A, B, C, D, E. Kotvící systém neobsahuje zátky.

Armovací tkanina Vertex R131

Perlinka Vertex R131 se používá pro výztužnou vrstvu zateplovacích systémů Weber therm standard. Základní vrstva se provádí plošným zatlačením skleněné síťoviny do stěrkové hmoty předem nanesené na podklad z izolantu tak, že se odvíjí pás síťoviny od shora dolů a zároveň se vtláčí nerezovým hladítkem do hmoty od středu k okrajům.

Weber.pas podklad UNI

Základní nátěr Weber.pas podklad Uni je penetrace pro vyrovnání nasákavosti podkladu a zajištění přilnavosti následně nanášených vnějších povrchových úprav (Silikonová omítka, silikátová omítka, Topdry omítka, ExtraClean omítka).

Baumit SiliporTop

Weber. pas marmolit - střednězrnný

Jednoduše zpracovatelná dekorativní omítka obshující organické pojivo připravená k přímému použití se systémovou penetrací weber.pas podklad UNI.  Balení obsahuje 30kg, vydatnost je napočítána podle vybrané struktury.

Vzorkovnice marmolitu Weber naleznete zde

V konfiguraci je naceněn nepříplatkový odstín marmolitu ze vzorkovnice Weber Colorline. Vzorkovnici Vám na vyžádání zašleme přímo na Vaši adresu. Nedoporučujeme vybírat odstín na internetu nebo podle ukázek na monitoru počítače z důvodu zkreslení odstínu. 

 

Důležité

Zateplovací systém Vám dokážeme upravit přesně podle Vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat, prokonzultujeme s Vámi vše potřebné a po dohodě Vám zašleme výslednou cenovou kalkulaci.

Poznámka

Do uvedené ceny za 1m2 není započítáno potřebné příslušenství zakládací profily, okenní profily a jiné.
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat