Basf PCI Multiputz ZS silikonová omítka


Náš
tip


Odeslat dotaz
Výrobce:Basf
Dostupnost:skladem
Běžná cena:1751 Kč / bal, 70,06 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 1 489,00 Kč / bal
bez DPH: 1 230,58 Kč / bal
59,56 Kč / kg
bez DPH: 49,22 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 1489 Kč s DPH 1231 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–10 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 20 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Silikonová tenkovrstvá pastovitá omítka Basf PCI Multiputz ZS se zatřenou strukturou. Vhodná pro vnitřní i vnější použití. Silikonová omítka lze použít i k dekorativním účelům. Fasádní omítka Basf PCI Multiputz ZS se používá u novostaveb i rekonstrukcí k ochraně stavby a rovněž je určená pro konečnou úpravu zateplovacího systému Basf PCI z tepelně izolačních fasádních desek z bílého nebo šedého polystyrenu či minerální vlny. Fasádní omítka má výbornou zpracovatelnost a vysokou přilnavost k podkladu. Po vytvrzení je tenkovrstvá silikonová omítka Basf PCI Multiputz ZS odolná vůči vodě, mrazu a agresivitě vnějšího prostředí (silný déšť, kouř, agresivní průmyslové zplodiny). Výhodou fasádní omítky Basf PCI Multiputz ZS je vysoká paropropustnost, mimořádná stálobarevnost, odolná UV záření a má samočistící efekt. Standardně se fasádní omítka dodává v bílé barvě nebo v mnoha dalších barevných odstínech dle vzorníků firmy Basf PCI. Omítku skladujte v suchu, chladnu, bez mrazu a v uzavřeném balení 12 měsíců. Doporučujeme kombinovat pouze s kontaktním zateplovacím systémem BASF PCI.

Použití omítky Basf PCI Multiputz ZS v praxi: 

Podklad před použitím fasádní omítky Basf PCI Multiputz ZS musí být dostatečně vyzrálý, se zbytkovou vlhkostí max. 4% (hmotnostně). Povrch musí být pevný, bez uvolňujících se částic, zbavený prachu, nátěru, zbytků odformovacích prostřeků a solných výkvětů. Povrch musí být zároveň dostatečně drsný, suchý, rovnoměrně nasákavý a  nesmí být vodoodpudivý. Podklad je nutné předem natřít penetračním nátěrem Basf PCI Multigrund PGU. Velmi savé podklady je nutné předem penetrovat penetrací Basf PCI Gisogrund PGM. Je nutné dodržovat standardní řadění a následné technologické pauzy pro vyschnutí.   Fasádní omítku Basf PCI Multiputz ZS před použitím rozmíchejte vřetenovým míchadlem. Omítka je připravena k aplikaci. Případnou úpravu konzistence je možné provést max. 0,22 litru vody na 25 kg omítky Basf PCI Multiputz ZS . Omítku nanášejte nerezovým hladítkem v rovnoměrné vrstvě a po částečném zavadnutí strukturujte dle typu omítky tak, aby vznikla rovnoměrná struktůra. Omítku Basf PCI Multiputz ZS nanášejte naráz v celé ploše a bez přestávek, aby nevznikly viditelné spoje. Do omítky nepřimíchávejte žádné jiné materiály.  Dobu schnutí omítky  ovlivňují atmosférické podmínky. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod +5°C a nad +25°C. Čerstvé omítky chraňte před přímým deštěm 48 hodin. Neaplikujte za silného větru a na plochách osvícených přímým slunečním svitem. U tmavých a intenzivních barevných odstínů může vlivem prostředí v čase docházet k jejich světlání.

Balení obsahuje 25kg.

Omítka Basf PCI Multiputz se vyrábí v této zrnitosti: 1mm, 1,5mm, 2,0mm, 3,0mm

Objemová hmotnnost omítky Basf PCI Multiputz: 1,9kg/dm3

Nákup

Fasádní omítku Basf PCI Multiputz dodáváme po ucelených baleních. Jedno balení obsahuje 25 kg omítky.

Doprava
Fasádní mítku Basf PCI Multiputz zavážíme i po jednotlivých baleních. Při objednávce nad 20 000,- Kč bez DPH je dopravné zdarma po celé ČR. V případě menší objednávky je dopravné počítáno individuálně podle místa dodání. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

Spotřeba a vydatnost:


1,0mm zatíraná 

spotřeba 2,1kg/m2

vydatnost 12,50m2/bal


1,5mm zatíraná

spotřeba 2,1kg/m2

vydatnost 11,90m2/bal


2,0mm zatíraná

spotřeba 3,0kg/m2

vydatnost 8,33m2/bal


3,0mm zatíraná

spotřeba 3,7kg/m2

vydatnost 6,75m2/bal


1,5mm rýhovaná

spotřeba 2,1kg/m2

vydatnost 11,90m2/bal


2,0mm rýhovaná

spotřeba 2,7kg/m2

vydatnost 9,26m2/bal


3,0mm rýhovaná

spotřeba 3,3kg/m2

vydatnost 7,57m2/bal


Zboží vyžaduje výběr odstínu

Barevnou vzorkovnici  zašleme na vyžádání přímo na Vaši adresu nebo sdělíme nejbližší místo, kde je vzorkovnice k dispozici. V případě, že znáte označení odstínu, uveďte ho prosím do poznámky před odesláním Vaší objednávky. Nedoporučujeme vybírat odstín podle ukázek na internetu z důvodu nereálného vykreslení odstínu na monitoru počítače.

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1 489 Kč
Původní cena: 1 751 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 20 000 Kč s DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce BASF-PCI :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o., K Májovu 1244, 537 01  Chrudim

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat