Kontaktní informace


Po – pá
7.00 – 17.00h

Jsme tu proto, abychom vám pomohli.
Zavolejte nám 773 687 037

Kontakty

Všechovice 212Jiří Doležel
+420 773 687 037vedoucí obchodu
info@centrum-zatepleni.czdolezel@centrum-zatepleni.cz

Provozovatel obchodu

CENTRUM-ZATEPLENÍ s.r.o.IČ: 06423833
Všechovice 212DIČ: CZ06423833
753 53 VšechoviceČíslo účtu: 2301289652/2010

Zašlete nám svou poptávku:

 

Nezapomeňte prosím uvést místo realizace.
Vaši poptávku vyřídíme v nejkratším možném termínu.


O nás

Internetové stavebniny centrum-zatepleni.cz se specializují na dodávku materiálu potřebného k zateplení. Zároveň se zabýváme stavební činností zaměřenou především na realizace spojené s vnějším opláštěním budov, včetně renovací fasád.

Tým centrum-zatepleni.cz tvoří pracovníci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti zateplování budov. Vzhledem k naší široké nabídce materiálů a služeb se právem řadíme k předním dodavatelům zateplení v České republice.

Nabízíme Vám

Kompletní řešení pro zateplení fasád, odborné poradenství a profesionální individuální přístup ke každému zákazníkovi. Poskytujeme veškeré služby v rámci programu ZELENÁ ÚSPORÁM (zpracování projektu, výpočet a návrh nového stavu, vyřízení dotace, realizace zakázky). Naše služby zahrnují také odborné posouzení technického stavu fasády před zateplením, navržení vhodného zateplovacího systému, financování zateplení na splátky, zpracování grafického návrhu fasády a řešení dalších individuálních požadavků zákazníka.

V naší nabídce dále naleznete stavební materiál pro řešení zateplení střech, stropů, podlah a soklu. Díky velmi dobré spolupráci s předními výrobci stavebního materiálu Vám dokážeme poskytnout nabízené zboží za velkoobchodní ceny. Zboží zavážíme zdarma po celé ČR v závislosti na objednaném množství.

S námi dosáhnete vytouženého cíle a maximální spokojenosti.Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat