Rady a tipy

Centrum zateplení patří ve svém oboru mezi největší portály v České republice. V této sekci naleznete užitečné rady a tipy, které Vám usnadní orientaci v problematice zateplení.


Fasádní polystyren a jeho vývoj

Zjistěte jaké typy fasádních polystyrenů nabízíme.


Zateplení šedým EPS

Společnost BASF Stavební hmoty Česká republika s. r. o. uvedla na trh jedinečný zateplovací systémem, jehož základem je izolant nové generace


Zateplovací systémy

Kompletní materiál na zateplení fasády jedním kliknutím. Přednastavené zateplovací systémy, které jsou certifikovány i pro dotační program Nová zelná úsporám. Možnost úpravy konfigurace, dle Vašich požadavků.


Realizace zateplení

Netroufáte si na zateplení svépomoci? Svěřte svůj projekt odborné realizační firmě. S individuálním přístupem Vám navrhneme správné řešení a získáte zateplení s garancí a zárukou.


Jak vybrat polystyren

Nelamte si hlavu jaký polystyren vybrat pro Váš dům. V tomto článku se dozvíte jak se polystyreny od sebe liší. Poradíme Vám jaký polystyren zvolit pro správné a funkční řešení.


Postup zateplení fasády

Zateplení fasády je návratnou investicí. Vhodným zateplením fasády odbouráte tepelné mosty v konstrukci a zvýšíte akumulaci zdiva. Provedeme Vás krok po kroku zateplením fasády.


Naše tipy
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat