Grafický návrh fasády

Nabízíme Vám službu v podobě profesionálního vyhotovení grafického návrhu fasády. Získejte konktrétní představu o tom, jak  může Vaše nová fasáda vypadat. Investicí do grafického návrhu fasády se vyvarujete možnému zklamání po mnohdy neuváženém výběru fasádní omítky. 


Grafický návrh fasády zdarma

Objednejte si u nás materiál na zateplení v minimální hodnotě 30 000 Kč bez DPH a jako bonus od nás získáte grafický návrh fasády Standard zdarma.


Jak má vypadat ideální fotografie?

Kvalita grafického návrhu odpovídá kvalitě pokladní fotografie. Vždy je přehlednější vytvoření návrhu z fotografie, na které se nevyskytují rušivé prvky jako postavené lešení, vysoký plot, nevyměněná okna a další. Ideálním podkladem je nafocení objektu tzv. přes roh. Na jednom snímku byste pak měli současně vidět prioritní stranu (nejčastěji pohled na vstupní stranu) a navazující stranu domu. Focením za deního světla zaručí minimální zkreslení barev a dobrou ostrost. Pokud nám poskytnete kvalitní fotografii, dosáhnete téměř živé představy o nové fasádě.


Navrhneme moderní barevné kombinace

Naší snahou je vytvářet moderní barevné kombinace, které podtrhnou styl a zvýší přidanou hodnotu Vašeho domu. Vzhledem k tomu, že spolupracujeme s více než sedmi renomovanými výrobci fasádních omítek, máme k dispozici širokou paletu barevných odstínů. Pokud máte jasnou představu o vzhledu fasády, zrealizujeme Vám návrh přesně podle Vašich požadavků.


Kolik stojí grafický návrh fasády?

Podle náročnosti zpracování rozdělujeme grafický návrh fasády do třech balíčků:


Grafický návrh Standard

Obsahuje vyhotovení dvou různých kombinací (jednobarevné provedení, s rámečky kolem oken, se svislými pruhy, s podélnými pruhy, ostatní na přání zákazníka) podle Vašeho výběru. Na kombinace vybereme až 5 barevných variant. Návrhy jsou exportovány do obrázkového formátu nejčastěji JPG a odeslány v elektronické podobě na Váš email.

Cena 2 000 Kč s DPH


Grafický návrh Prémium

Obsahuje vyhotovení tří různých kombinací (jednobarevné provedení, s rámečky kolem oken, se svislými pruhy, s podélnými pruhy, ostatní na přání zákazníka) podle Vašeho výběru. Na kombinace vybereme až 8 barevných variant. Návrhy jsou exportovány do obrázkového formátu nejčastěji JPG a odeslány v elektronické podobě na Váš email.

Cena 3 000 Kč s DPH


Grafický návrh Exclusive

Obsahuje vyhotovení až čtyřech různých kombinací (jednobarevné provedení, s rámečky kolem oken, se svislými pruhy, s podélnými pruhy, ostatní na přání zákazníka) podle Vašeho výběru. Na kombinace vybereme až 10 barevných variant. Návrhy jsou exportovány do obrázkového formátu nejčastěji JPG a odeslány v elektronické podobě na Váš email.

Cena 4 000 Kč s DPH


Zašlete nám svou poptávku:

 

Nezapomeňte prosím uvést místo realizace.
Vaši poptávku vyřídíme v nejkratším možném termínu.

Naše tipy
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat