Přídavný talíř IT PTHOdeslat dotaz
Výrobce:Bravoll
Dostupnost:skladem
Běžná cena:7,26 Kč s DPH
Vaše cena: 6,00 Kč / ks
bez DPH: 4,96 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 6 Kč s DPH 5 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-5 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 9 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Plastový přídavný talíř IT PTH vyroben z nárazuvzdorného polypropylenu vyztuženého skelnými vlákny. Přídavný talíř má Evropské technické chválení ETA-05/0055, ETA-08/0166, ETA-08/0267, ETA-10/0028. Přídavný talíř IT PTH se používá pro fasádní hmoždinky Bravoll na kotvení tepelně izolačních desek z bílého nebo šedého polystyrenu a minerální vlny v kontaktním zateplovacím systému ETICS. Speciálně pro lamelové desky z minerální vlny s kolmým vláknem. Přídavný talíř IT PTH zvětšuje průměr hmoždinky pro upevnění lamelových izolačních desek z polystyrenu či minerální vlny. Vysoká tuhost přídavného talíře IT PTH zaručuje bezproblémovou montáž a čisté zapuštění talíře do izolantu. Přídavný talíř umožňuje přenos vysokých zatížení díky dodatečnému přichycení omítky.  Používá se v kombinaci s hmoždinkami  a držáky izolantů. 

Montáž plastový přídavný talíř IT PTH:

Do předem vyvrtaného a dostatečně čistého otvoru vložíme hmoždinku  s trnem a nasazeným přídavným  plastovým přídavným talířem IT PTH. Poklepem hmoždinku dorazíme k izolantu. Trn zatlučeme tak, aby se talířek hmoždinky společně s plastovým přídavným talířem IT PTH zatlačil cca. 2 mm pod povrch izolantu. Hmoždinku s plastovým přídavným talířem IT PTH zastěrkujeme stavebním lepidlem. Tepelně izolační desky z polystyrenu nebo minerální vlny kotvíme ve spojích lamel. U novostavby určíme správnou délku hmoždinky součtem kotevní hloubky, tloušťky izolantu a 10 mm stavebního lepidla. Pokud kotvíme přes starou omítku, je nutné započítat i sílu této omítky. Hmoždinka  musí být vždy ukotvená celou svou rozpěrnou částí ve zdivu.  

Nákup

Plastový přídavný talíř IT PTH dodáváme po uceleném balení. Jedno balení obsahuje 100ks přídavných talířů.

Doprava
Doporučujeme nakoupit plastový přídavný talíř IT PTH společně s fasádním polystyrenem a dalším potřebným příslušenstvím pro zateplení fasády nebo soklu pro sjednocení závozu a minimalizaci ceny dopravy. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na infolice 773 687 037.

 

 

 

 

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 6 Kč
Původní cena: 7 Kč

Doprava a odběrná místa

Materiál výrobce LIKOV s.r.o. zavážíme včetně ostaního příslušenství od 9 000 Kč bez DPH zdarma po celé ČR.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání. 

Odběrná místa pro výrobce BRAVOLL:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

LIKOV s.r.o., Blanenská 1859, 664 34  Kuřim (okr. Brno-venkov)

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat