Přídavný talíř SBL 140 plusOdeslat dotaz
Výrobce:Ejot
Dostupnost:skladem
Běžná cena:11,70 Kč s DPH
Vaše cena: 10,00 Kč / ks
bez DPH: 8,26 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 10 Kč s DPH 8 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-5 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň 5 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Přídavný talíř SBL 140 plus vyroben z nárazuvzdorného polypropylenu. Přídavný talíř má Evropské technické chválení ETA-04/0023, ETA-05/0009, ETA-07/0026. Přídavný talíř SBL 140 plus se používá pro fasádní hmoždinky EJOT na kotvení tepelně izolačních desek z bílého nebo šedého polystyrenu a minerální vlny v kontaktním zateplovacím systému ETICS. Speciálně pro lamelové desky z minerální vlny s kolmým vláknem. Přídavný talíř zvětšuje průměr hmoždinky pro upevnění lamelových izolačních desek z polystyrenu či minerální vlny. Vysoká tuhost talíře zaručuje bezproblémovou montáž a čisté zapuštění talíře do izolantu. Přídavný talíř umožňuje přenos vysokých zatížení díky dodatečnému přichycení omítky.  Používá se v kombinaci s hmoždinkami  a držáky izolantů: TID – T, TID – T (L), NT U, STR U, STR  H, SDM – T plus U, SBH – T.

Monatáž přídavného talíře SBL 140 plus:

Do předem vyvrtaného a dostatečně čistého otvoru vložíme hmoždinku  s trnem a nasazeným přídavný talíř SBL 140 plus. Poklepem hmoždinku dorazíme k izolantu. Trn zatlučeme tak, aby se talířek hmoždinky společně s přídavný talíř SBL 140 plus zatlačil cca. 2 mm pod povrch izolantu. Hmoždinku s přídavný talíř SBL 140 plus zastěrkujeme stavebním lepidlem. Tepelně izolační desky z polystyrenu nebo minerální vlny kotvíme ve spojích lamel. U novostavby určíme správnou délku hmoždinky součtem kotevní hloubky, tloušťky izolantu a 10 mm stavebního lepidla. Pokud kotvíme přes starou omítku, je nutné započítat i sílu této omítky. Hmoždinka  musí být vždy ukotvená celou svou rozpěrnou částí ve zdivu.

Průměr talířku: 140mm

Nákup

Přídavný talíř SBL 140 plus dodáváme po uceleném balení. Jedno balení obsahuje 100ks přídavných talířů.

Doprava
Doporučujeme nakoupit přídavný talíř SBL 140 plus společně s fasádním polystyrenem a dalším potřebným příslušenstvím pro zateplení fasády nebo soklu pro sjednocení závozu a minimalizaci ceny dopravy. Popřípadě zašleme Českou poštou. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na infolice 773 687 037.

 

 

Doprava a odběrná místa

Materiál výrobce EJOT. zavážíme včetně ostaního příslušenství od 5 000 Kč bez DPH zdarma po celé ČR.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání. 

Odběrná místa pro výrobce EJOT:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

LIKOV s.r.o., Blanenská 1859, 664 34  Kuřim (okr. Brno-venkov)

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat