Montážní přípravek pro TERMOZ SV2 400 mmOdeslat dotaz
Výrobce:Fischer
Dostupnost:skladem
Běžná cena:1899 Kč s DPH
Vaše cena: 1 549,00 Kč / ks
bez DPH: 1 280,17 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 1549 Kč s DPH 1280 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-5 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 10 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Montážní přípravek pro TERMOZ SV2 400 mm se používá na zašroubování speciálních talířových hmoždinek Fischer TERMOZ SV2 ECOTWIST pro všechny izolanty od 100 mm do 400 mm. Montáž se provádí zápustným systémem do všech typů stavebních materiálů pro upevnění tvrdých izolačních desek polystyrenu a minerální vaty (schválených typů např. KNAUF FKD) na beton a zdivo. Vzhledem k velmi pečlivému navržení montážního přípravku je montáž talířových hmoždinek Fischer TERMOZ SV2 ECOTWIST velmi jednoduchá a precizní. Montážní přípravek pro TERMOZ SV2 400 mm není součástí talířových hmoždinek Fischer TERMOZ SV2 ECOTWIST.

Zápustná montáž talířové hmoždinky Fischer TERMOZ SV2 ECOTWIST s montážním přípravkem pro TERMOZ SV2 400 mm:

Do předem vyvrtaného otvoru skrz izolant vložíme talířovou hmoždinku Fischer TERMOZ SV2 ECOTWIST a zašroubujeme pomocí montážního přípravku pro TERMOZ SV2 400 mm. Šroubovací talířek a ocelový šroub mají stejné stoupání, což znamená, že pronikají do izolantu současně, dokud zámky proti rotaci nedosáhnou kotevního podkladu. Ocelový šroub hmoždinky TERMOZ SV2 ECOTWIST vniká do rozpěrného prvku. Přitom se deformační zóna mačká na tloušťku několika milimetrů a hmoždinka je ukotvena ve stavebním materiálu. Montáž hmoždinky TERMOZ SV2 ECOTWIST je dokončena, když se disk dorazu zapustí do roviny s izolantem.  Do vzniklého prostoru přiložíme bílou nebo šedou polystyrenovou zátku. Otvor lze zaslepit i montážní pěnou. Po zaklopení hmoždinek zátkami či zaslepení montážní pěnou vznikne ideálně rovná plocha, která je připravena na provedení výztužné armovací vrstvy pomocí správného stěrkového tmelu s vloženou sklotextilní síťovinou.

Odkaz na montáž talířové hmoždinky Fischer TERMOZ SV2 ECOTWIST s montážním přípravkem pro TERMOZ SV2 400 mm:

https://www.youtube.com/watch?v=eoB_y91d07o

Nákup

Montážní přípravek pro TERMOZ SV2 400 mm není součástí talířových hmoždinek Fischer TERMOZ SV2 ECOTWIST. Dodáváme zvlášť po 1ks.
 
Doprava
Montážní přípravek pro TERMOZ SV2 400 mm  je expedována po 1ks. Doprava zdarma od 10 000,- s DPH. V případě menší objednávky se dopravné řeší individuálně podle množství objednaného materiálu. Doporučujeme nakoupit montážní přípravek pro TERMOZ SV2 400 mm společně s talířovými hmoždinkami Fischer TERMOZ SV2 ECOTWIST pro sjednocení závozu a minimalizaci ceny dopravy. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na infolice 773 687 037.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1 549 Kč
Původní cena: 1 899 Kč

Doprava a odběrná místa

Hmoždinky Fischer jsou expedovány po ucelených baleních zdarma od 6 000 Kč. V případě menší objednávky se cena za dopravu účtuje individuálně dle objednaného množství hmoždinek a místa dodání.
 

Odběrná místa pro výrobce Fischer:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

fischer international s.r.o., Průmyslová 1833, 25001 Brandýs nad Labem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na infolice 773 687 037.

 

 
 
 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat