Termoz SV2 záslepka z šedého EPSOdeslat dotaz
Výrobce:Fischer
Dostupnost:skladem
Vaše cena: 3,00 Kč / ks
bez DPH: 2,48 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 3 Kč s DPH 2 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-5 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 10 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Termoz SV2 záslepka z šedého EPS se používá pro zakrytí talířových hmoždinek Fischer TERMOZ SV2 ECOTWIST při zapouštěném kotvení do izolačních desek z šedého polystyrenu v kontaktním zateplovacím systému ETICS. Tímto systémovým řešením se minimalizuje vznik tepelných mostů a následného prokreslení kotev na fasádě zateplovacího systému. Počet nakoupených Termoz SV2 záslepek by měl odpovídat počtu použitých hmoždinek TERMOZ SV2.

Montáž Termoz SV2 záslepka z šedého EPS:

Do předem vyvrtaného otvoru skrz izolant vložíme talířovou hmoždinku Fischer TERMOZ SV2 ECOTWIST a zašroubujeme pomocí montážního přípravkupro TERMOZ SV2. Do vzniklého prostoru přiložíme šedou polystyrenovou zátku. Zátku není potřeba tmelit po zatlačení do izolantu pevně drží. Po zaklopení hmoždinek Termoz SV2 záslepkami vznikne ideálně rovná plocha, která je připravena na provedení výztužné armovací vrstvy pomocí správného stěrkového tmelu s vloženou sklotextilní síťovinou.

Nákup

Termoz SV2 záslepka z šedého EPS dodáváme pouze po ucelených baleních. Balení obsahuje 200ks Termoz SV2 záslepek.

Doprava
Doprava zdarma od 7000,- s DPH. V případě menší objednávky se dopravné řeší individuálně podle množství objednaného materiálu. Doporučujeme nakoupit Termoz SV2 záslepky z šedého EPS společně s talířovými hmoždinkami Fischer TERMOZ SV2 ECOTWIST a montážním přípravkem pro TERMOZ SV2 pro sjednocení závozu a minimalizaci ceny dopravy. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na infolice 773 687 037.

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 Kč
Původní cena: 3 Kč

Doprava a odběrná místa

Hmoždinky Fischer jsou expedovány po ucelených baleních zdarma od 6 000 Kč. V případě menší objednávky se cena za dopravu účtuje individuálně dle objednaného množství hmoždinek a místa dodání.
 

Odběrná místa pro výrobce Fischer:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

fischer international s.r.o., Průmyslová 1833, 25001 Brandýs nad Labem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na infolice 773 687 037.

 

 
 
 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat