Basf PCI Multicret DUOOdeslat dotaz
Výrobce:Basf
Dostupnost:skladem
Běžná cena:258 Kč / bal, 10,31 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 212,00 Kč / bal
bez DPH: 175,21 Kč / bal
8,48 Kč / kg
bez DPH: 7,01 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 212 Kč s DPH 175 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–10 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 20 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Lepicí a armovací stěrková hmota Basf PCI Multicret DUO certifikovaná pro použití v systémech ETICS s národním schválením STO. Pro externí i interní použití. K vytváření výztužné vrstvy v zateplovacích systémech. Tmel Basf PCI Multicret DUO je vhodný pro lepení fasádního polystyrenu EPS-F a minerální vaty. Lepící a stěrková hmota Tmel Basf PCI Multicret DUO je vhodná i do oblasti soklu pro lepení soklových desek. Na provedení armovací a vyrovnávací stěrky se Tmel Basf PCI Multicret DUO používá v kombinaci s vložením sklotextilní výztužné síťoviny v tepelně izolačním systému Basf PCI.  Tmel Basf PCI Multicret DUO je pevná a stabilní lepící a armovací hmota. Vyznačuje se dobrou zpracovatelností a je mrazuvzdorný. Díky svým technickým parametrům umožňuje vysokou rychlost práce při lepení fasádního polystyrenu.

Použití lepidla Basf PCI Multicret DUO v praxi:

Podklad před použitím tmelu Tmel Basf PCI Multicret DUO  musí být rovný, nosný, čistý, suchý, bezprašný, bez olejů a starých nátěrů. Savé podklady je nutno ošetřit pentrací Basf PCI Gisogrund PGM. Vysoce savé podklady se penetrují dokud sají nesmí vzniknout lesklý povrch. Hladké nebo málo savé podklady se ošetřují nátěrem Basf PCI Gisogrund PPB. U ošetřujích nátěrů je důležité dodržet standardní ředění a následné technologické pauzy pro vyschnutí. Lepící a stěrkovou hmotu Tmel Basf PCI Multicret DUO nasypeme do cca 6 l záměsové vody na 25 kg suché směsi a smísíme pomalu běžným mísidlem až dosáhneme homogenní tmoty bez hrudek. Po promíchání je dobré nechat lepidlo cca. 3min. odstát a poté se ještě jednou krátce promíchá. Doporučujeme Tmel Basf PCI Multicret DUO zpracovat do 1 hod. po přidání záměsové vody. U nerovných ploch nebo při strojovém nanášení je třeba počítat se zvýšenou spotřebou. Tmel Basf PCI Multicret DUO se nanáší zednickou lžící. Na ploše desky se po obvodu vytvoří rám doplněný minimálně dvěma terči ve středu desky nebo tmel naneseme pomocí ozubeného hladítka na celou plochu desky. Minerální vlna se lepí vždy celoplošně. V případě vytváření základní vrstvy vkládáme do předem nanesené vrstvy lepícího tmelu armovací tkaninu, kterou vtláčíme dovnitř zahlazením nerezovým hladítkem směrem do středu ke krajům s přesahem min. 10 cm.V oblasti soklu se na armovací vrstvu aplikuje vodoodpudivý nátěrový systém Basf PCI Multiputz MP. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod + 5 °C a nad 25 °C (vzduch i konstrukce), nesmí se rovněž provádět práce na přímém slunci, během silného větru, deště a očekávaných mrazech. Nedoporučuje se přidávat dodatečné přísady, plniva a pojiva.

Spotřeba:

lepení a armování - cca 1,4 kg suché malty/m2 a mm tloušťky vrstvy

Spotřeba pro lepení

celoplošné - cca 3 - 4,5 kg suché malty/m2

rámobodové - cca 4 - 5 kg suché malty/m2

Spotřeba pro stěrková (armování) - cca 3 - 4 kg suché malty/m2

Spotřeba celkem (lepení a armování) - cca 6 - 9 kg suché malty/m2

Nákup
Lepící tmel Tmel Basf PCI Multicret DUO dodáváme po ucelených 25 kg baleních nebo po celých paletách. Jedna paleta obsahuje 42 balení (1050 kg) lepidla Tmel Basf PCI Multicret DUO.
 
Doprava
Lepící tmel Tmel Basf PCI Multicret DUO zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit Tmel Basf PCI Multicret DUO společně s fasádním polystyrenem nebo jiným fasádním příslušenstvím pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. V případě objednání samostatné palety je účtováno dopravné 800 kč po celé ČR. V případě větší objednávky nad 42 bal. je dopravné počítáno individuálně podle místa dodání. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

 

 

 

 

 

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 212 Kč
Původní cena: 258 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 20 000 Kč s DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce BASF-PCI :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o., K Májovu 1244, 537 01  Chrudim

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat