Basf PCI Multicret PU EPS lepící pěna (12ks)Odeslat dotaz
Výrobce:Basf
Dostupnost:skladem
Běžná cena:3872 Kč s DPH
Vaše cena: 3 630,00 Kč / bal
bez DPH: 3 000,00 Kč / bal
Zvolte variantu:
Celková cena: 3630 Kč s DPH 3000 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–10 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 20 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Polyuretanová lepicí pěna Basf PCI Multicret PU EPS je vhodná pro interní i externí použití. Pěna je určená k lepení tepelně izolačních desek EPS-F, XPS na stěny i stropy. Pěna Basf PCI Multicret PU EPS je vhodná pro vyploňování spár mezi izolanty a pro vyplnění dutin. Pěna zrychluje a zjednodušuje montáž izolačních desek. Pistolová pěna Basf PCI Multicret PU EPS má vynikající přilnavost k většině materiálů, má výbornou tepelnou a zvukovou izolaci. Pěna  Basf PCI Multicret PU EPS je mrazuvzdorná a není odolná vůči UV záření. Doporučujeme pěnu Basf PCI Multicret PU EPS kombinovat pouze s pentračními nátěry a barevnými strukturovanými omítkami Basf.

Použití pěny Basf PCI Multicret PU EPS v praxi:

Podklad pře použitím  pěny Basf PCI Multicret PU EPS musí být rovný, nosný, čistý, suchý,bezprašný, bez olejů a starých nátěrů. Podklad doporučujeme před aplikací pěny natřít penetrací Basf PCI Gisogrund PGM. Před použitím lepidlo několik sekund intenzivně protřepejte. Následně odstraňte pojistku uzávěru a upevněte aplikační pistoli. Pistole musí být pevně našroubovaná. Otevřete uzávěr pistole a stisknutím spouště uvolněte lepidlo. Při nanášení lepidla držte pistoli tak, aby lepidlo bylo otočeno dnem vzhůru. Lepidlo Basf PCI Multicret PU EPS nanášíme po obvodu desky se zachování odstupu cca 2 cm od hrany desky a jedním pruhem přes její střed, rovnoběžně s delší stranou desky. Izolační desku přiložte ke stěně a lehce dotlačte pomocí dlouhé latě.  Čerstvé zbytky lepidla omyjte čističem STYRO CLEAN nebo acetonem, zaschlá znečištění lze odstranit pouze mechanicky. Po odšroubování nádoby je možné pistoli očistit použitím Styro Clean. Při práci za silného větru je nutno použít ochranné sítě, zvláštní pozornost je třeba věnovat nárožím. Aplikaci lepidla pěny Basf PCI Multicret PU EPS provádíme při teplotě vzduchu i podkladu od +10°C do +30°C. Během vytvrzení nevystavujte pěnu mrazu. Lepidlo nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad +50°C nádobka je pod stálým tlakem. Lepidlo neotvírejte násílím, nestříkejte do přímého ohně ani na žádné žhavé předměty. Chraňte si pokožku a oči použitím ochranných rukavic a brýlí.

Vydatnost z jednoho balení pěny Basf PCI Multicret PU EPS 750ml: cca 6-8m2.
Přídržnoat k EPS: 85 KPa
Přídržnost k betonu: 160 KPa
 
Nákup
Basf PCI Multicret PU EPS dodáváme pouze po uceleném balení 12ks. Jeden kus obsahuje 750ml.
 
Doprava
Basf PCI Multicret PU EPS zavážíme po ucelených baleních (12ks). Doporučujeme nakoupit Basf PCI Multicret PU EPS společně s jiným fasádním příslušenstvím výrobce PCI k vůli menší ceně dopravy. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

 

 

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 630 Kč
Původní cena: 3 872 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 20 000 Kč s DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce BASF-PCI :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o., K Májovu 1244, 537 01  Chrudim

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat