Ceresit CT 80 Lepicí a stěrková malta


DOBRÁ
VOLBA


Odeslat dotaz
Výrobce:Ceresit
Dostupnost:skladem
Běžná cena:309 Kč / bal, 12,34 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 200,00 Kč / bal
bez DPH: 165,29 Kč / bal
8,00 Kč / kg
bez DPH: 6,61 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 200 Kč s DPH 165 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–5 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 8 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Univerzální lepící a stěrková malta Ceresit CT 80 určená k lepní  fasádních desek z pěnového polystyrénu EPS-F, minerální vlny s podélným i kolmým vláknem a k aplikaci armovací vrstvy vyztušené síťovinou se skelným vláknem v konktatních systémech zateplení budov Ceresit Ceretherm (ETICS). Lepící a stěrkovou maltu Ceresit CT 80 lze použít jak pro novostavby, tak při provádění renovací fasády. Ceresit CT 80 je univerzální a flexibilní lepící a armovací malta. Malta je paropropustná a má velmi dobrou přídržnost na všech pevných, nosných, čistých, suchých podkladech. Maltu Ceresit CT 80 doporučujeme kombinovat s probarvenými silikonovými omítkami Ceresit.

Použití lepidla Ceresit CT 80 v praxi:

Podklad před použití lepící a stěrkové malty musí být čistí, rovný, suchý, nesmí obsahovat tuky, živice, pyly a prach. Místa zasažená mechy, lišejníky a plísněmi mechanicky očistěte a ošetřete přípravkem Ceresit CT 99. Nerovnosti předem vyrovnejte opravnou maltou Ceresit CT 29. Silně nasákavé podklady, jako např. pórobetonové prvky nebo silikátové podklady, ošetřete hloubkovou penetrací Ceresit CT 17 a nechte vyschnout min. 2 hodiny. Lepící a stěrkovou hmotu nasypeme do cca 6,5 - 7 l záměsové vody na 25 kg suché směsi a smísíme pomalu běžným mísidlem až dosáhneme homogenní tmoty bez hrudek. Doba zpracování malty v nádobě je cca 2 hodiny v závislosti na teplotě a vlhkosti vzduchu. Maltu Ceresit CT 80 nanášíme zubovou stěrkou po obvodu lepené desky pásem o šířce cca 3-4 cm a vytvořte v ploše desky několik terčů o velikosti cca 8cm. Desku přiložte ke stěně  a dotěsněte poklepem dlouhou latí tak, aby byla dodržena potřebná rovinatost. Desky skládejte na sraz, bez mezer a spár, na vazbu tak, aby nikde neprobíhala průběžná svislá spára. Maltu Ceresit CT 80 celoplošně naneste stěrkou na povrch polystyrénových desek ve vrstvě o tloušťce 2-3 mm. Dočerstvé malty přiložte výztužnou tkaninu ze skelného vlákna(s přesahem jednotlivých pruhů 10 cm) a následně naneste druhou vrstvu malty a přestěrkujte tkaninu tak, aby nebyla vidět a povrch byl přesný a rovný. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod +5°C (přípustná teplota při zpracování od +5°C do +25°C). Nesmí se rovněž provádět práce na přímém slunci, během silného větru, deště a očekávaných mrazech .

Lepení desek z minerální vlny Ceresit CT 80:

Před vlastním nanášením lepicí malty Ceresit CT 80 vytvořte podkladní vrstvu tak, že na celou plochu izolantu nanesete maltu v tenké vrstvě hladkou stranou hladítka. Dále naneste maltu po obvodu lepené desky pásem o šířce 3 – 4 cm a v ploše vytvořte několik terčů o průměru cca 8 cm. Desku přiložte ke stěně a dotěsněte poklepem dlouhou latí tak, aby byla dodržena potřebná rovinnost. Lepicí malta Ceresit ct 80 musí pokrýt min. 40 % zadní strany lepené desky. V případě použití lamel minerální vlny s kolmým vláknem nanášejte maltu Ceresit CT 80 celoplošně zubovým hladítkem o velikosti zubu 10-12 mm. Desky skládejte na sraz, bez mezer a spár, na vazbu tak, aby nikde neprobíhala průběžná svislá spára. Přilepené desky je nutno po vytvrzení malty (cca 3 dny) dodatečně kotvit talířovými hmoždinkami s kovovými trny k podkladní konstrukci.

Spotřeba lepící a stěkové hmoty Ceresit CT 80:

lepení desek: cca 5,0 kg/m2

výztužná vrstva: cca 5,0 kg/m2

Nákup
Lepící tmel Ceresit CT 80 dodáváme po ucelených 25 kg baleních nebo po celých paletách. Jedna paleta obsahuje 48 balení (1200 kg) lepidla Ceresit CT 80.
 
Doprava
Lepící tmel Ceresit CT 80 zavážíme od jedné palety zdarma po celé ČR. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.
 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 200 Kč
Původní cena: 309 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 8 000 Kč s DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce CERESIT:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

SKLADY DHL - CERESIT, Henkel ČR, spol. s r.o., Průmyslová 1506, 691 23  Pohořelice u Brna

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat