Ceresit CT 84 Express Polyuretanové lepidlo (12ks)Odeslat dotaz
Výrobce:Ceresit
Dostupnost:skladem
Běžná cena:4922 Kč s DPH
Vaše cena: 3 049,00 Kč / bal
bez DPH: 2 519,83 Kč / bal
Zvolte variantu:
Celková cena: 3049 Kč s DPH 2520 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–5 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 8 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo Ceresit CT 84 Express k lepení polystyrenových desek EPS-F, XPS a minerální vlny  v exteriéru v kontaktních systémech zateplení budov Ceresit Ceretherm. Používá se k lepení izolačních desek k podkladům jako jsou keramické cihly, beton, dřevo, OSB desky, stavební ocel, betonové tvárnice, sklo, bitumen, asfaltové izolační pásy, asfaltové penetrace a suché zdivo za normálních nebo nižších teplot. CT 84 Express je určen k použití při provádění zateplovacích prací u novostaveb nebo při rekonstrukcích stávajících objektů. Výhodou Lepidla Ceresit CT 84 je rychlý postup prací během jednoho pracovního dne. Již po cca 2 hodinách od nalepení polystyrénových izolačních desek je možno přistoupit k jejich přebroušení, montáži hmoždinek a následnému přestěrkování armovací sítě použitím lepící a stěrkové hmoty Ceresit CT85. Lepidlo Ceresit CT 84 má vysokou přídržnost k minerálním podkladům a polystyrenu, má velmi dobré tepelné izolační schopnosti, umožňuje provádění prací za nízkých teplot a při zvýšené vlhkosti. Lepidlo je nízkoexpanzní, rozměrově stálé, voděodolné a neobsahuje freony. Ceresit CT 84 ulpívá na všech nosných, čistých, suchých podkladech (zdivo, omítky, beton) zbavených mastnoty, živic, prachu a jiných substancí snižujících přilnavost.

Použití lepidla Ceresit CT 84 Express v praxi:

Podklad před použitím lepidla Ceresit CT 84 Express musí být čistý, suchý, zbavený mastnoty, živic a prachu. V případě aplikace při nižších teplotách nesmí být podklad pokryt ledem ani sněhem. Nesoudržné omítky, znečištěné plochy, parotěsné nátěry a nátěry s nízkou přídržností je nutné zcela odstranit pomocí vysokotlakého čištění vodou. Místa zasažená plísněmi a houbami dokonale očistěte ocelovým kartáčem a ošetřete speciálním přípravkem Ceresit CT 99. Staré neomítnuté zdivo a soudržné nátěry nátěry očistěte taktéž  vysokotlakým proudem vody a nechte celkově vyschnout. Před použitím lepidlo několik sekund intenzivně protřepejte. Následně odstraňte pojistku uzávěru a upevněte aplikační pistoli. Pistole musí být pevně našroubovaná. Otevřete uzávěr pistole a stisknutím spouště uvolněte lepidlo. Při nanášení lepidla držte pistoli tak, aby lepidlo bylo otočeno dnem vzhůru. Lepidlo Ceresit CT 84 nanášíme po obvodu desky se zachování odstupu cca 2 cm od hrany desky a jedním pruhem přes její střed, rovnoběžně s delší stranou desky. Izolační desku přiložte ke stěně a lehce dotlačte pomocí dlouhé latě. V případě lepení izolačních desek na podhled balkónů a nadpraží použijte upevňovací prvky Ceresit CT 340. V případě provádění prací za nepříznivých klimatických podmínek, například za silného větru neob srážek, použijte ochranné sítě na lešení. Zvýšenou pozornost věnujte ochraně nároží v případě provádění prací za silného větru. Čerstvé zbytky lepidla omyjte čističem Ceresit PU Cleaner nebo acetonem, zaschlá znečištění lze odstranit pouze mechanicky. Po odšroubování nádoby je možné pistoli očistit použitím Ceresit PU Cleaner. Aplikaci lepidla Ceresit CT 84 provádíme při teplotě vzduchu i podkladu od 0°C do +40°C. Lepidlo nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad +50°C nádobka je pod stálým tlakem. Lepidlo neotvírejte násílím, nestříkejte do přímého ohně ani na žádné žhavé předměty. Chraňte si pokožku a oči použitím ochranných rukavic a brýlí.

Vydatnost z jedné 850 ml. kartuše Ceresit CT 84 při lepení polystyrenu je cca. 10 m2.

Koeficient tepelné vodivosti λ: 0,040 W/mK
 
Přídržnost k:
betonu   ≥ 0,3 MPa
polystyrénu   ≥ 0,15 MPa
keramickým cihlám   ≥ 0,30 MPa
pórobetonu   ≥ 0,15 MPa
OSB deskám   ≥ 0,30 MPa
sklu   ≥ 0,30 MPa
stavební oceli . galvanizované   ≥ 0,10 MPa
polyesteru SP25   ≥ 0,20 MPa
suchému zdivu   ≥ 0,10 MPa
pěnovému polystyrénu XPS   ≥ 0,20 MPa
bitumenu   ≥ 0,25 MPa
dřevu   ≥ 1,0 MPa
minerální vlně   ≥ 0,08 MPa
mezivrstva v systému- EPS-CT 84 –EPS   ≥ 0,08 MPa
- minerální vlna-CT 84-minerální vlna   ≥ 0,08 MPa
 
Nákup
Ceresit CT 84 Express dodáváme pouze po uceleném balení 12ks. Jeden kus obsahuje 850ml. Závoz pěn není možno expedovat přes Českou poštu, jelikož se jedná o zásilku ADR. Pro jednotný závoz po celé ČR je proto zapotřebí nakoupit materiály značky Ceresit v min. hodnotě 8 000 Kč. Doporučujeme proto pěnu Ceresit CT 84 nakoupit zároveň s kvalitní lepící stěrkou Ceresit CT 85.
 
Doprava
Lepící tmel Ceresit CT 84 Express zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit Ceresit CT 84 Express společně s fasádním polystyrenem nebo jiným fasádním příslušenstvím pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.
 

 

 

 

 

 

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 049 Kč
Původní cena: 4 922 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 8 000 Kč s DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce CERESIT:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

SKLADY DHL - CERESIT, Henkel ČR, spol. s r.o., Průmyslová 1506, 691 23  Pohořelice u Brna

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat