Mamut Multi lepidloOdeslat dotaz
Výrobce:Mamut
Dostupnost:skladem
Běžná cena:239 Kč / bal, 9,54 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 194,00 Kč / bal
bez DPH: 160,33 Kč / bal
7,76 Kč / kg
bez DPH: 6,41 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 194 Kč s DPH 160 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–5 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 20 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Jednosložková prášková lepící a stěrková hmota Mamut Multi vyrobená na bázi cementu. Tmel je vhodný pro lepení a stěrkování tepelně izolačních desek z polystyrenu EPS-F a minerální vlny s vhodným typem armovací tkaniny pro vytvoření základní vrstvy na lícní straně tepelně izolačních kompozitních systémů pod finální omítku. Lepící a stěrkový tmel Mamut Multi nedoporučujeme používat na šedý polystyren. Tmel Mamut Multi lze použít i pro vnitřní (interní) lepení keramických obkladů a dlažeb. Doporučujeme lepidlo Mamut Multi kombinovat pouze s pentračními nátěry a barevnými strukturovanými omítkami Mamut.

 Použití lepidla Mamut Multi v praxi:

Podklad před použitím lepícího a stěrkového tmelu musí být pevný, neprašný, nemastný a vyrovnaný, nesmí být zmrzlý. Velmi savé podklady opatřete vhodným penetračním nátěrem např. Mamut Tiefgrund. Hladké a nesavé podklady doporučujeme zdrsnit nebo opatřit kontaktním nátěrem MAMUT Kontakt. Plochy pro obkládání obsahující sádru nebo anhydrit musí být suché a penetrované.  Penetrační nátěr ředíme dle návodu uvedeného na obalu penetračního nátěru. Směs rovnoměrně vsypávat do doporučeného množství vody dle návodu (cca 0,2l na 1kg). Mícháme pomalu běžným mísidlem až dosáhneme homogenní tmoty bez hrudek. Po promíchání je dobré nechat lepidlo cca. 5 min. odstát a poté se ještě jednou krátce promíchá. Doba zpracování malty v nádobě je cca 4 hodiny v závislosti na teplotě a vlhkosti vzduchu. Správně namíchaná směs Mamut Multi se nanáší zubovým hladítkem po celém obvodu desky a ve třech bodech velikosti dlaně v podélné ose desky nebo celoplošně zubovým hladítkem na rub desky i na podklad. V případě vytváření základní vrstvy vkládáme do předem nanesené vrstvy lepícího tmelu armovací tkaninu, kterou vtláčíme dovnitř zahlazením nerezovým hladítkem směrem do středu ke krajům s přesahem min. 10 cm. Při lepení obkladů a dlažeb tmel Mamut Multi nanášíme v tenké vrstvě na celou plochu podkladu hladkou stranou hladítka (tím vyrovnáme veškeré nerovnosti), potom naneseme tmel zubatou stranou. Do takto vytvořeného drážkového lůžka pokládáme obklady nebo dlažbu za současného přítlaku tak, aby se drážky pod obkladem spojily do kompaktního lůžka. Předběžné vlhčení podkladů neprovádíme. Do lepícího a stěrkového tmelu Mamumut Multi nedoporučujeme přimíchávat žádné cizí materiály, dodatečná pojiva a jiné přísady. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět  pod +5 °C (zpracovávat pouze za teploty od +5 °C do +30 °C), nesmí se rovněž provádět práce na přímém slunci, během silného větru, deště a očekávaných mrazech. Spotřeby materiálů jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na podkladu a formě zpracování.

Spotřeba lepícího tmelu Mamut Multi:   cca 8 kg/m2 lepení i armování

Nákup
Lepící tmel  Mamut Multi dodáváme po ucelených 25 kg baleních nebo po celých paletách. Jedna paleta obsahuje 42 balení (1050 kg) lepidla Mamut Multi.
 
Doprava
Lepící tmel  Mamut Multi zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit  Mamut Multi společně s fasádním polystyrenem nebo jiným fasádním příslušenstvím pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. V případě objednání samostatné palety je účtováno dopravné 800 kč po celé ČR. V případě větší objednávky nad 42 bal. je dopravné počítáno individuálně podle místa dodání. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 194 Kč
Původní cena: 250 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 50 000 Kč bez DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce MAMUT:

(Omítky Mamut silikon VZ/VR, Mamut kontakt VSIL, lepidla Mamut.) Pro lepidla platí odběr pouze ucelených palet!

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

MAMUT - THERM s.r.o., Vsetín, Brno, Borohrádek u Pardubic, Praha 10

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat