Weber therm klasik lepící a stěrková hmotaOdeslat dotaz
Výrobce:Weber
Dostupnost:skladem
Běžná cena:461 Kč / bal, 18,45 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 238,00 Kč / bal
bez DPH: 196,69 Kč / bal
9,52 Kč / kg
bez DPH: 7,87 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 238 Kč s DPH 197 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–10 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ideální lepidlo na bílý i šedý fasádní polystyren pro zateplení fasády. Weber therm klasik je také vhodný jako lepidlo na izolační fasádní vatu. Oproti základnímu lepidlu Weber tmel 700 má větší přídržnost a pružnost. Weber therm klasik lepící a stěrková hmota je certifikovaná pro zateplovací systém Weber therm klasik. Použít ho tedy můžete i v rámci dotačního programu Nová zelená úsporám. Doporučujeme lepidlo na polystyren i vatu Weber therm klasik kombinovat pouze s pentračními nátěry a barevnými strukturovanými omítkami Weber Terranova.

Použití lepidla Weber therm klasik v praxi:

Nejčastěji se používá jako lepidlo na polystyren a vatu. Lepidlo Weber therm klasik se smíchá s vodou a v kbelíku rozmíchá míchadlem. Po promíchání je dobré nechat lepidlo cca. 5min. odstát. Na polystyren i vatu se nanáší lepidlo na cca. 5cm rámeček po okrajích izolační desky s následnými třemi terči do plochy. Při lepení šedého fasádního polystyrenu doporučujeme opatřit lešení zákrytovými plachtami k vůli zamezení přímého slunečního záření na izolační desky. Po nalepení tepelné izolace se provede dodatečné kotvení vhodným typem talířových hmoždinek. Lepidlo na polystyren a vatu Weber therm klasik se s vloženou armovací perlinkou použije k vytvoření výztužné vrstvy. Po vyzrátí armovací vrstvy je podklad zateplovacího systému připraven na fasádní penetraci a následnou finální povrchovou úpravu. Toto kvalitní lepidlo na polystyren a vatu Weber therm klasik lepící a stěrková hmota slouží také k renovaci fasád bez potřeby zateplení. Lepidlo je vhodné také jako zpevňovací vrstva hrubé vnitřní omítky, kdy v kombinaci s vloženou sklotextilní síťovinou zamezuje prasklinám a mikrotrhlinám v omítce. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod + 5 °C (vzduch i konstrukce), nesmí se rovněž provádět práce na přímém slunci, během silného větru a při dešti.

Nákup
Lepidlo na polystyren Weber therm klasik dodáváme po ucelených 25 kg baleních nebo po celých paletách. Jedna paleta obsahuje 42 balení (1050 kg) lepidla Weber therm klasik.
 
Doprava
Lepidlo na polystyren a vatu Weber therm klasik zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit Weber therm klasik společně s fasádním polystyrenem nebo jiným fasádním příslušenstvím pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. V případě objednání samostatné palety je účtováno dopravné 800 kč po celé ČR. V případě větší objednávky nad 42 bal. je dopravné počítáno individuálně podle místa dodání.

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 238 Kč
Původní cena: 461 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 40 000 Kč bez DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce Weber :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Čechy:

Weber Radiová 3, 102 00  Praha 10

Weber Kozojedy 169, 281 63 Kostelec n. Čer. Lesy

Weber Vážní 953, 500 03  Hradec Králové

Weber Řepná 1078, 460 08  Liberec VI

Weber Borek 290, 370 10  České Budějovice

Morava:

Weber Rovná 4595, 796 01  Prostějov

Weber Bohunická cesta 775/8, 664 48  Moravany u Brna

Weber Varšavská 95, 709 00  Ostrava - Hulváky

Weber Huštěnovice 363, 687 03  Babice

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat