Basf PCI Multicret Super


Náš
tip


Odeslat dotaz
Výrobce:Basf
Dostupnost:skladem
Běžná cena:424 Kč / bal, 16,94 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 327,00 Kč / bal
bez DPH: 270,25 Kč / bal
13,08 Kč / kg
bez DPH: 10,81 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 327 Kč s DPH 270 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–10 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 20 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Lepicí a stěrková hmota Basf PCI Multicret Super je certifikována pro použití v systémech ETICS s evropským schválením ETA i s národním schválením STO. Splňuje požadavky směrnice CZB. Vhodná pro externí i interní použití. Lepící hmota Basf PCI Multicret Super je vhodná na lepení polystyrenových fasádních desek EPS-F a minerální vlny. Na provedení armovací a vyrovnávací stěrky se Basf PCI Multicret Super používá v kombinaci s vložením sklotextilní výztužné síťoviny v tepelně izolačním systému Basf PCI. Vyztuženo skelným vláknem. Lépe vyrovnává napětí v podkladu i v armovací stěrce. Lepící a stěrková hmota Basf PCI Multicret Super je vhodná i do oblasti soklů pro lepení soklových izolačních desek. Ke zhotovení stěrkové vrstvy na rovném zdivu a pevných omítkách. Díky svým technickým parametrům umožňuje vysokou rychlost práce při lepení fasádního polystyrenu. Lepící a armovací hmota Basf PCI Multicret Super  se vyznačuje dobrou zpracovatelností, je stabilní, pevná a mrazuvzdorná.

Použití lepidla Basf PCI Multicret Super v praxi:

Podklad před použitím tmelu Basf PCI Multicret Super  musí být rovný, nosný, čistý, suchý, bezprašný, bez olejů a starých nátěrů. Savé podklady je nutno ošetřit pentrací Basf PCI Gisogrund PGM. Vysoce savé podklady se penetrují dokud sají nesmí vzniknout lesklý povrch. Hladké nebo málo savé podklady se ošetřují nátěrem Basf PCI Gisogrund PPB. U ošetřujích nátěrů je důležité dodržet standardní ředění a následné technologické pauzy pro vyschnutí. Lepící a stěrkovou hmotu Basf PCI Multicret Super nasypeme do cca 5,75 l záměsové vody na 25 kg suché směsi a smísíme pomalu běžným mísidlem až dosáhneme homogenní tmoty bez hrudek. Po promíchání je dobré nechat lepidlo cca. 3min. odstát a poté se ještě jednou krátce promíchá. Doporučujeme Basf PCI Multicret Super zpracovat do 1 hod. po přidání záměsové vody. U nerovných ploch nebo při strojovém nanášení je třeba počítat se zvýšenou spotřebou. Basf PCI Multicret Super se nanáší zednickou lžící. Na ploše desky se po obvodu vytvoří rám doplněný minimálně dvěma terči ve středu desky nebo tmel naneseme pomocí ozubeného hladítka na celou plochu desky. Minerální vlna se lepí vždy celoplošně. V případě vytváření základní vrstvy vkládáme do předem nanesené vrstvy lepícího tmelu armovací tkaninu, kterou vtláčíme dovnitř zahlazením nerezovým hladítkem směrem do středu ke krajům s přesahem min. 10 cm.V oblasti soklu se na armovací vrstvu aplikuje vodoodpudivý nátěrový systém Basf PCI Multiputz MP. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod + 5 °C a nad 25 °C (vzduch i konstrukce), nesmí se rovněž provádět práce na přímém slunci, během silného větru, deště a očekávaných mrazech. Nedoporučuje se přidávat dodatečné přísady, plniva a pojiva.

Spotřeba:

lepení a armování - cca 1,3 kg suché malty/m2 a mm tloušťky vrstvy

Spotřeba pro lepení:

celoplošné - cca 3 - 4,5 kg suché malty/m2

rámobodové - cca 4 - 5 kg suché malty/m2

Spotřeba pro stěrková (armování) - cca 3 - 4 kg suché malty/m2

Spotřeba celkem (lepení a armování) - cca 6 - 9 kg suché malty/m2

Nákup
Lepící tmel Basf PCI Multicret Super dodáváme po ucelených 25 kg baleních nebo po celých paletách. Jedna paleta obsahuje 42 balení (1050 kg) lepidla Basf PCI Multicret Super.
 
Doprava
Lepící tmel Basf PCI Multicret Super zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit Basf PCI Multicret Superspolečně s fasádním polystyrenem nebo jiným fasádním příslušenstvím pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. V případě objednání samostatné palety je účtováno dopravné 800 kč po celé ČR. V případě větší objednávky nad 42 bal. je dopravné počítáno individuálně podle místa dodání. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

 

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 327 Kč
Původní cena: 424 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 20 000 Kč s DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce BASF-PCI :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o., K Májovu 1244, 537 01  Chrudim

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat