Ceresit CT 190 WM Lepicí a stěrková malta


Náš
tip


Odeslat dotaz
Výrobce:Ceresit
Dostupnost:skladem
Běžná cena:393 Kč / bal, 15,73 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 275,00 Kč / bal
bez DPH: 227,27 Kč / bal
11,00 Kč / kg
bez DPH: 9,09 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 275 Kč s DPH 227 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–5 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 8 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Tenkovrstvá lepící a stěrková malta Ceresit CT 190 určená pro lepení desek z minerální vlny a k aplikaci armovací vrstvy s vhodným typem armovací tkaniny v kontaktních systémech zateplení Ceresit Ceretherm. Lepící a stěrková malta Ceresit CT 190 je vhodná pro lepení izolantu na svislé i vodorovné plochy, podhledy nebo stropy sklepních prostor. Ceresit CT 190 se používá pro zateplení novostaveb i pro rekonstrukce stávajících fasád. Lepící a stěrková malta Ceresit 190 je vysoce odolná proti mechanickému poškození, povětrnostním vlivům a má vysokou přídržnost k minerálním podkladům. Výhodou lepící malty je zvýšená elasticita, je vystužená vlákny  a je paropropustná. Pro zateplení polystyrenem EPS-F  doporučujeme lepící tmel Ceresit CT 85.

Použití lepidla Ceresit CT 190 v praxi:

Podklad před použití lepící a stěrkové malty musí být čistí, rovný, suchý, nesmí obsahovat tuky, živice, pyly a prach. Místa zasažená mechy, lišejníky a plísněmi mechanicky očistěte a ošetřete přípravkem Ceresit CT 99. Nerovnosti předem vyrovnejte opravnou maltou Ceresit CT 29. Silně nasákavé podklad ošetřete hloubkovou penetrací Ceresit CT 17 a nechte vyschnout min. 2 hodiny. Lepící a stěrkovou hmotu nasypeme do cca 6,5 - 7 l záměsové vody na 25 kg suché směsi a smísíme pomalu běžným mísidlem až dosáhneme homogenní tmoty bez hrudek. Doba zpracování malty v nádobě je cca 90 min. v závislosti na teplotě a vlhkosti vzduchu. Maltu Ceresit CT 190 nanášíme zubovou stěrkou na celou plochu izolantu a zednickou lžící naneseme  po obvodu lepené desky pásek o šířce cca 3-4 cm. V ploše desky vytvoříme několik terčů o velikosti cca 8cm. Desku přiložte ke stěně  a dotěsněte poklepem dlouhou latí tak, aby byla dodržena potřebná rovinatost. Desky skládejte na sraz, bez mezer a spár, na vazbu tak, aby nikde neprobíhala průběžná svislá spára. Ceresit CT 190 celoplošně naneste stěrkou na povrch minerálních desek ve vrstvě o tloušťce 2-3 mm. Do čerstvé malty přiložte výztužnou tkaninu ze skelného vlákna(s přesahem jednotlivých pruhů 10 cm) a následně naneste druhou vrstvu malty a přestěrkujte tkaninu tak, aby nebyla vidět a povrch byl přesný a rovný. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod +5°C (přípustná teplota při zpracování od +5°C do +25°C). Nesmí se rovněž provádět práce na přímém slunci, během silného větru, deště a očekávaných mrazech.

Spotřeba lepící a stěkové hmoty Ceresit CT 190:

lepení desek: cca 5,0 kg/m2

výztužná vrstva: cca 5,0 kg/m2

Přídržnost:
k betonu:  ≥ 0,6 MPa
k polystyrénovým deskám:   ≥ 0,05 MPa
 
Nákup
Lepící tmel Ceresit CT 190 dodáváme pouze po ucelených paletách. Jedna paleta obsahuje 48 balení (1200 kg) lepidla Ceresit CT 190. Nelze vyzvednout v Pohořelicích.
 
Doprava
Zdarma od 1 palety lepící stěrky Ceresit CT 190. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.
 


 

 

 

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 275 Kč
Původní cena: 393 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 8 000 Kč s DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce CERESIT:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

SKLADY DHL - CERESIT, Henkel ČR, spol. s r.o., Průmyslová 1506, 691 23  Pohořelice u Brna

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat