Weber therm clima lepící a stěrková hmota


Náš
tip


Odeslat dotaz
Výrobce:Weber
Dostupnost:skladem
Běžná cena:853 Kč / bal, 427 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 580,00 Kč / bal
bez DPH: 479,34 Kč / bal
290 Kč / kg
bez DPH: 240 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 580 Kč s DPH 479 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–10 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Weber therm clima systém  s národním certifikátem a s Evropským technickým schválením dle ETAG 004. Jedná se o inovační, vysoce aktivně prodyšný, vnější tepelně izolační systém za použití speciálních polystyrenových izolačních desek EPS-F, CLIMA Rda, EPS-F CLIMA Sd a desek nebo lamel z minerální vlny. Weber therm clima se používá ke zlepšení tepelné ochrany stávajících budov, novostaveb a rekonstrukcí. Je určen pro lepení izolačního materiálu polystyren CLIMA Rda v interiéru i exteriéru v kombinaci s vhodným typem armovací tkaniny  pro vytvoření základní vrstvy na tepelně izolačním kompozitním systému pod finální omítku. Taktéž je vhodný u staveb s vysokou interní vlhkostí např. bazény, apod.  Výhodou lepícího tmelu Weber therm clima jsou vyšší tepelné parametry než u systémů s EPS, nejvyšší prodyšnost u systému s pěnovým polystyrenem, dlouhá životnost, vysoká propustnost pro vodní páry (při verzi s izolantem z minerálních vláken a omítkou weber.pas silikát) a vysoké užitné hodnoty použitých materiálů. Doporučujeme lepidlo  Weber therm clima kombinovat pouze s pentračními nátěry a barevnými strukturovanými omítkami Weber Terranova. Povrchovou úpravou zateplovacího systému jsou tenkovrstvé omítky weber.min,weber.pas silikát, weber.pas silikon, weber.pas extraClean, weber.pas silikon PLUS. Pro povrchovou úpravu ETICS se nedoporučuje používat omítky s jemnozrnnou strukturou o velikosti zrna 1 mm.

Použití lepidla Weber therm clima v praxi:

Podklad před použitím lepícího tmelu clima musí být vyzrálý, bez prachu, mastnot, zbytku odbedňovacích a odformovacích prostředků, výkvětů, puchýřů a odlupujících se míst, bitického napadení a aktivních trhlin v ploše. Podklad nesmí vykazovat výrazně zvýšenou ustálenou vlhkost, ani nesmí být trvale zvlhčován. Mezi nejpoužívanější podklady patří soudržná omítka, zdivo z cihlených bloků, beton, pórobeton. Při lepení na netuhé a objemově nestabilní podklady se postupuje dle konkrétních podmínek. U velmi starých a savých podkladů doporučujeme podklad natřít penetračním nátěrem weber.podklad A. Penetrační nátěr ředíme dle návodu uvedeného na obalu penetračního nátěru. V případě vyšší savosti podkladu doporučujeme provést dvojitou vrstvu penetračního nátěru. Lepidlo Weber therm clima se smíchá s vodou v kbelíku a rozmíchá míchadlem. Doba míchání je 2-5min. Po promíchání je dobré nechat lepidlo cca. 5min. odstát. Při lepení izolačních desek se lepící tmel clima nanáší nejčastěji v nepřerušeném pásu po obvodě desky a ve 3 terčích do plochy izolační desky. Druhý způsob lepení izolačních desek je celoplošné nanesení lepícího tmelu na desku zubovým hladítkem. U izolačních desek z minerálních vláken používáme vždy celoplošné nanesení lepícího tmelu clima. Připravený lepící tmel nanášíme na podklad nerezovým hladítkem.  V případě vytváření základní vrstvy vkládáme do předem nanesené vrstvy lepícího tmelu armovací tkaninu, kterou vtláčíme dovnitř zahlazením nerezovým hladítkem směrem do středu ke krajům. Nerovnosti lze srovnat následující den brusným hladítkem. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod + 5 °C (vzduch i konstrukce), nesmí se rovněž provádět práce na přímém slunci, během silného větru, deště a očekávaných mrazech . Nedoporučuje se přidávat dodatečné přísady, plniva a pojiva. 

Nákup
Lepící tmel Weber therm clima dodáváme po ucelených 25 kg baleních nebo po celých paletách. Jedna paleta obsahuje 42 balení (1050 kg) lepidla Weber therm clima.
 
Doprava
Lepící tmel Weber therm clima zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit Weber therm clima společně s fasádním polystyrenem nebo jiným fasádním příslušenstvím pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. V případě objednání samostatné palety je účtováno dopravné 800 kč po celé ČR. V případě větší objednávky nad 42 bal. je dopravné počítáno individuálně podle místa dodání. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

 

 

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 580 Kč
Původní cena: 853 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 40 000 Kč bez DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce Weber :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Čechy:

Weber Radiová 3, 102 00  Praha 10

Weber Kozojedy 169, 281 63 Kostelec n. Čer. Lesy

Weber Vážní 953, 500 03  Hradec Králové

Weber Řepná 1078, 460 08  Liberec VI

Weber Borek 290, 370 10  České Budějovice

Morava:

Weber Rovná 4595, 796 01  Prostějov

Weber Bohunická cesta 775/8, 664 48  Moravany u Brna

Weber Varšavská 95, 709 00  Ostrava - Hulváky

Weber Huštěnovice 363, 687 03  Babice

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat