Ceresit CT 85 Lepicí a stěrková malta VWSOdeslat dotaz
Výrobce:Ceresit
Dostupnost:skladem
Běžná cena:321 Kč / bal, 12,83 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 224,00 Kč / bal
bez DPH: 185,12 Kč / bal
8,96 Kč / kg
bez DPH: 7,40 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 224 Kč s DPH 185 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–5 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 8 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Speciální tenkovrstvá lepicí a stěrková malta Ceresit CT 85 VWS  k lepení fasádních desek z pěnového polystyrénu EPS-F, šedého fasádního polystyrenu a k aplikaci armovací vrstvy vyztušené síťovinou se skelným vláknem v konktatních systémech zateplení budov Ceresit Ceretherm (ETICS). Ceresit CT 85 je modifikovaná mikrovlákny a je více odolná proti prudkému vyschnutí a následnému vzniku smršťovacích trhlin nebo vypraskání. Malta Ceresit CT 85 je vysoce mechanicky odolná, vodostálá a mrazuvzdorná. Má vysokou přilnavost k minerálním podkladům i polystyrenu. Tmel Ceresit CT 85 je odolný vůči prudkému vyschnutí, vzniku trhlin a povětrnostním vlivům. Výhodou malty Ceresit CT 85 je paropropustnost a je flexibilní.

Použití lepidla Ceresit CT 85 v praxi:

Podklad před použití lepící a stěrkové malty musí být čistí, rovný, suchý, nesmí obsahovat tuky, živice, pyly a prach. Místa zasažená mechy, lišejníky a plísněmi mechanicky očistěte a ošetřete přípravkem Ceresit CT 99. Nerovnosti předem vyrovnejte opravnou maltou Ceresit CT 29. Silně nasákavé podklady, jako např. pórobetonové prvky nebo silikátové podklady, ošetřete hloubkovou penetrací Ceresit CT 17 a nechte vyschnout min. 2 hodiny. Lepící a stěrkovou hmotu nasypeme do cca 6,5 - 7 l záměsové vody na 25 kg suché směsi a smísíme pomalu běžným mísidlem až dosáhneme homogenní tmoty bez hrudek. Doba zpracování malty v nádobě je cca 2 hodiny v závislosti na teplotě a vlhkosti vzduchu. Maltu Ceresit CT 85 nanášíme zubovou stěrkou po obvodu lepené desky pásem o šířce cca 3-4 cm a vytvořte v ploše desky několik terčů o velikosti cca 8cm. Desku přiložte ke stěně  a dotěsněte poklepem dlouhou latí tak, aby byla dodržena potřebná rovinatost. Desky skládejte na sraz, bez mezer a spár, na vazbu tak, aby nikde neprobíhala průběžná svislá spára. Maltu CT 85 celoplošně naneste stěrkou na povrch polystyrénových desek ve vrstvě o tloušťce 2-3 mm. Dočerstvé malty přiložte výztužnou tkaninu ze skelného vlákna(s přesahem jednotlivých pruhů 10 cm) a následně naneste druhou vrstvu malty a přestěrkujte tkaninu tak, aby nebyla vidět a povrch byl přesný a rovný. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod +5°C (přípustná teplota při zpracování od +5°C do +25°C). Nesmí se rovněž provádět práce na přímém slunci, během silného větru, deště a očekávaných mrazech .

Spotřeba lepící a stěkové hmoty Ceresit CT 85:

lepení desek: cca 5,0 kg/m2

výztužná vrstva: cca 4,0 kg/m2

Nákup
Lepící tmel Ceresit CT 85 dodáváme pouze po ucelených paletách a sdopravou zdarma po celé ČR. Jedna paleta obsahuje 48 balení (1200 kg) lepidla Ceresit CT 85. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.
 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 224 Kč
Původní cena: 321 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 8 000 Kč s DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce CERESIT:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

SKLADY DHL - CERESIT, Henkel ČR, spol. s r.o., Průmyslová 1506, 691 23  Pohořelice u Brna

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat