Ceresit CT 85 Lepicí a stěrková malta VWS


Akce
-38%


Odeslat dotaz
Výrobce:Ceresit
Dostupnost:skladem
Běžná cena:239 Kč / bal, 9,55 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 173,00 Kč / bal
bez DPH: 142,98 Kč / bal
6,92 Kč / kg
bez DPH: 5,72 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 173 Kč s DPH 143 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–5 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 8 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Speciální tenkovrstvá lepicí a stěrková malta Ceresit CT 85 VWS  k lepení fasádních desek z pěnového polystyrénu EPS-F, šedého fasádního polystyrenu a k aplikaci armovací vrstvy vyztušené síťovinou se skelným vláknem v konktatních systémech zateplení budov Ceresit Ceretherm (ETICS). Ceresit CT 85 je modifikovaná mikrovlákny a je více odolná proti prudkému vyschnutí a následnému vzniku smršťovacích trhlin nebo vypraskání. Malta Ceresit CT 85 je vysoce mechanicky odolná, vodostálá a mrazuvzdorná. Má vysokou přilnavost k minerálním podkladům i polystyrenu. Tmel Ceresit CT 85 je odolný vůči prudkému vyschnutí, vzniku trhlin a povětrnostním vlivům. Výhodou malty Ceresit CT 85 je paropropustnost a je flexibilní.

Použití lepidla Ceresit CT 85 v praxi:

Podklad před použití lepící a stěrkové malty musí být čistí, rovný, suchý, nesmí obsahovat tuky, živice, pyly a prach. Místa zasažená mechy, lišejníky a plísněmi mechanicky očistěte a ošetřete přípravkem Ceresit CT 99. Nerovnosti předem vyrovnejte opravnou maltou Ceresit CT 29. Silně nasákavé podklady, jako např. pórobetonové prvky nebo silikátové podklady, ošetřete hloubkovou penetrací Ceresit CT 17 a nechte vyschnout min. 2 hodiny. Lepící a stěrkovou hmotu nasypeme do cca 6,5 - 7 l záměsové vody na 25 kg suché směsi a smísíme pomalu běžným mísidlem až dosáhneme homogenní tmoty bez hrudek. Doba zpracování malty v nádobě je cca 2 hodiny v závislosti na teplotě a vlhkosti vzduchu. Maltu Ceresit CT 85 nanášíme zubovou stěrkou po obvodu lepené desky pásem o šířce cca 3-4 cm a vytvořte v ploše desky několik terčů o velikosti cca 8cm. Desku přiložte ke stěně  a dotěsněte poklepem dlouhou latí tak, aby byla dodržena potřebná rovinatost. Desky skládejte na sraz, bez mezer a spár, na vazbu tak, aby nikde neprobíhala průběžná svislá spára. Maltu CT 85 celoplošně naneste stěrkou na povrch polystyrénových desek ve vrstvě o tloušťce 2-3 mm. Dočerstvé malty přiložte výztužnou tkaninu ze skelného vlákna(s přesahem jednotlivých pruhů 10 cm) a následně naneste druhou vrstvu malty a přestěrkujte tkaninu tak, aby nebyla vidět a povrch byl přesný a rovný. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod +5°C (přípustná teplota při zpracování od +5°C do +25°C). Nesmí se rovněž provádět práce na přímém slunci, během silného větru, deště a očekávaných mrazech .

Spotřeba lepící a stěkové hmoty Ceresit CT 85:

lepení desek: cca 5,0 kg/m2

výztužná vrstva: cca 4,0 kg/m2

Nákup
Lepící tmel Ceresit CT 85 dodáváme po ucelených 25 kg baleních nebo po celých paletách. Jedna paleta obsahuje 48 balení (1200 kg) lepidla Ceresit CT 85.
 
Doprava
Lepící tmel Ceresit CT 85 zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit Ceresit CT 85 společně s fasádním polystyrenem nebo jiným fasádním příslušenstvím pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. V případě objednání samostatné palety je účtováno dopravné 800 kč po celé ČR. V případě větší objednávky nad 42 bal. je dopravné počítáno individuálně podle místa dodání. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.
 

Doprava a odběrná místa

Doprava od 8 000 Kč s DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce CERESIT:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

SKLADY DHL - CERESIT, Henkel ČR, spol. s r.o., Průmyslová 1506, 691 23  Pohořelice u Brna

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat