Weber therm elastik lepící a stěrková hmotaOdeslat dotaz
Výrobce:Weber
Dostupnost:skladem
Běžná cena:627 Kč / bal, 25,08 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 339,00 Kč / bal
bez DPH: 280,17 Kč / bal
13,56 Kč / kg
bez DPH: 11,21 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 339 Kč s DPH 280 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–10 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Weber therm elastik je jednosložková prášková lepicí a stěrková hmota, vyráběná na bázi cementu v přírodní šedé barvě.Tmel s vysokou pružností kvalitativní třídy A. Weber therm elastik se používá k lepení izolačních desek v interiéru a exteriéru v kombinaci s vhodným typem armovací tkaniny pro vytvoření základní vrstvy na lícní straně tepelně izolačních kompozitních systémů pod finální omítku. Zamezuje prasklinám a mikrotrhlinám v omítce. Weber therm elastik má vynikající zpracovatelnost, vysoké užitné hodnoty a vysokou soudržnost k podkladu. Vysoce kvalitní pružný tmel Weber therm elastik se používá na lepení bílého i šedého fasádního polystyrenu pro zateplení fasád. Tento tmel je také vhodný pro lepení extrudovaného polystyrenu XPS, tvrzené desky polystyren Perimetr, soklové desky, na lepení minerální vaty opět v kombinaci s vhodným typem armovací tkaniny pro vytvoření základní vrstvy pod finální omítku. Toto kvalitní lepidlo na polystyren a vatu Weber therm elastik lepící a stěrková hmota slouží také k renovaci fasád bez potřeby zateplení. Doporučujeme lepidlo na polystyren i vatu Weber therm elastik kombinovat pouze s pentračními nátěry a barevnými strukturovanými omítkami Weber Terranova.

Použití lepidla Weber therm elastik v praxi:

Podklad před použitím lepícího tmelu elastik musí být pevný, suchý, odmaštěný, čistý, zbavený prachu a nesoudržných vrstev. Mezi nejpoužívanější podklady patří beton, pórobeton a soudržná omítka. Při lepení na netuhé a objemově nestabilní podklady se postupuje dle konkrétních podmínek. U velmi starých a savých podkladů doporučujeme podklad natřít penetračním nátěrem weber.podklad A. Penetrační nátěr ředíme dle návodu uvedeného na obalu penetračního nátěru. V případě vyšší savosti podkladu doporučujeme provést dvojitou vrstvu penetračního nátěru. Lepidlo Weber therm elastik se smíchá s vodou v kbelíku a rozmíchá míchadlem. Doba míchání je 2-5min. Po promíchání je dobré nechat lepidlo cca. 5min. odstát. Při lepení izolačních desek se lepící tmel elastik nanáší nejčastěji v nepřerušeném pásu po obvodě desky a ve 3 terčích do plochy izolační desky. Druhý způsob lepení izolačních desek je celoplošné nanesení lepícího tmelu na desku zubovým hladítkem. U izolačních desek z minerálních vláken používáme vždy celoplošné nanesení lepícího tmelu elastik. Připravený lepící tmel nanášíme na podklad nerezovým hladítkem.  V případě vytváření základní vrstvy vkládáme do předem nanesené vrstvy lepícího tmelu armovací tkaninu, kterou vtláčíme dovnitř zahlazením nerezovým hladítkem směrem do středu ke krajům. Nerovnosti lze srovnat následující den brusným hladítkem. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod + 5 °C (vzduch i konstrukce), nesmí se rovněž provádět práce na přímém slunci, během silného větru, deště a očekávaných mrazech . Nedoporučuje se přidávat dodatečné přísady, plniva a pojiva. 

Nákup
Lepidlo na polystyren Weber therm elastik dodáváme po ucelených 25 kg baleních nebo po celých paletách. Jedna paleta obsahuje 42 balení (1050 kg) lepidla Weber therm elastik.
 
Doprava
Lepidlo na polystyren a vatu Weber therm elastik zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit Weber therm elastik společně s fasádním polystyrenem nebo jiným fasádním příslušenstvím pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. V případě objednání samostatné palety je účtováno dopravné 800 kč po celé ČR. V případě větší objednávky nad 42 bal. je dopravné počítáno individuálně podle místa dodání. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

 

 

 

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 339 Kč
Původní cena: 627 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 40 000 Kč bez DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce Weber :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Čechy:

Weber Radiová 3, 102 00  Praha 10

Weber Kozojedy 169, 281 63 Kostelec n. Čer. Lesy

Weber Vážní 953, 500 03  Hradec Králové

Weber Řepná 1078, 460 08  Liberec VI

Weber Borek 290, 370 10  České Budějovice

Morava:

Weber Rovná 4595, 796 01  Prostějov

Weber Bohunická cesta 775/8, 664 48  Moravany u Brna

Weber Varšavská 95, 709 00  Ostrava - Hulváky

Weber Huštěnovice 363, 687 03  Babice

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat