Weber therm mínus 7 lepící a stěrková hmota


Náš
tip


Odeslat dotaz
Výrobce:Weber
Dostupnost:skladem
Běžná cena:747 Kč / bal, 29,89 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 508,00 Kč / bal
bez DPH: 419,83 Kč / bal
20,32 Kč / kg
bez DPH: 16,79 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 508 Kč s DPH 420 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–10 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Jednosložková prášková lepicí a stěrková hmota Weber therm mínus 7 na bázi cementu  v přírodní šedé barvě. Jedinečná revoluční receptura, umožňuje lepení i stěrkování zateplovacích systémů v zimních podmínkách. Používá se pro lepení izolačních materiálů v exteriéru v chladném období. Lepící tmel  Weber therm mínus 7 je určen pro lepení  polystyrenu (EPS) a minerální vlny (MW) v kombinaci s vhodným typem armovací tkaniny pro vytvoření podkladové mezivrstvy na lícové straně tepelně izolačních materiálů, pod finální omítkou.  Weber therm mínus 7 není vhodný pro lepení desek a vytvoření základní vrstvy na deskách z extrudovaného polystyrenu (XPS), Perimetru a soklových deskách. Výhodou lepícího tmelu  Weber therm mínus 7 je lehká zpracovatelnost a umožní Vám dokončení prací při náhlé změně teplot. Tato stěrková hmota Weber therm mínus 7 slouží také k renovaci fasád bez potřeby zateplení. Doporučujeme lepidlo na polystyren i vatu Weber therm elastik kombinovat pouze s pentračními nátěry a barevnými strukturovanými omítkami Weber Terranova.

Použití lepidla Weber therm mínus 7 v praxi:

Podklad před použitím lepidla  Weber therm mínus 7 nesmí být zmrzlý. Podklad musí být pevný, suchý čistý, bez mastnot, zbavený prachu a nesoudržných vrstev. Mezi běžné podklady patří beton, pórobeton a soudržná omítka. Při lepení na netuhé a objemově nestabilní podklady se postupuje dle konkrétních podmínek. U velmi starých a savých podkladů doporučujeme podklad natřít penetračním nátěrem weber.podklad A. Penetrační nátěr ředíme dle návodu uvedeného na obalu penetračního nátěru. V případě vyšší savosti podkladu doporučujeme provést dvojitou vrstvu penetračního nátěru. Pro lepení izolantu lepícím tmelem Weber therm mínus 7 je rozsah teploty podkladu a okolního prostředí od 0 °C do +10 °C a vlhkostních podmínek okolního vzduchu do 80 %. Je důležité, aby v průběhu tří dní od aplikace teplota neklesla pod -7 °C. Před přípravou čerstvé směsi je nutné suchou směs skladovat v takovém prostředí, aby teplota suché směsi před použitím dosahovala minimální teploty +1°C. Hmota se připraví postupným vmícháním jednoho pytle suché směsi (25 kg) do cca 6 l vody. Teplota záměsové vody musí být cca +20°C. Nesmí se přidávat voda teplejší než 35°C. Míchání provádějte pomocí Unimixeru - násady na vrtačku. Doba míchání je cca 2 - 3 minuty. Po rozmíchání se tmel nechá cca 5 minut odstát a poté se ještě jednou krátce promíchá. Při lepení izolačních desek se lepící tmel Weber therm mínus 7 nanáší nejčastěji v nepřerušeném pásu po obvodě desky a ve 3 terčích do plochy izolační desky. Druhý způsob lepení izolačních desek je celoplošné nanesení lepícího tmelu na desku zubovým hladítkem. U izolačních desek z minerálních vláken používáme vždy celoplošné nanesení lepícího tmelu Weber therm mínus 7 . Připravený lepící tmel nanášíme na podklad nerezovým zubovým hladítkem. Nejnižší teplota aplikace -7 °C. V případě vytváření základní vrstvy vkládáme do předem nanesené vrstvy lepícího tmelu armovací tkaninu, kterou vtláčíme dovnitř zahlazením nerezovým hladítkem směrem do středu ke krajům. Nerovnosti lze srovnat následující den brusným hladítkem. Základní vrstva má dostatečnou pevnost po 3 dnech při teplotách nad +5 °C.  Následnou vrstvu finální omítky je možné na základní vrstvu aplikovat při teplotách nad +5 °C které jsou v průběhu min. 5 dní.

Nákup
Lepidlo na polystyren Weber therm mínus 7 dodáváme po ucelených 25 kg baleních nebo po celých paletách. Jedna paleta obsahuje 42 balení (1050 kg) lepidla Weber therm mínus 7.
 
Doprava
Lepidlo na polystyren a vatu Weber therm mínus 7 zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit Weber therm mínus 7 společně s fasádním polystyrenem nebo jiným fasádním příslušenstvím pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. V případě objednání samostatné palety je účtováno dopravné 800 kč po celé ČR. V případě větší objednávky nad 42 bal. je dopravné počítáno individuálně podle místa dodání. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

 

 

 

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 508 Kč
Původní cena: 747 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 40 000 Kč bez DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce Weber :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Čechy:

Weber Radiová 3, 102 00  Praha 10

Weber Kozojedy 169, 281 63 Kostelec n. Čer. Lesy

Weber Vážní 953, 500 03  Hradec Králové

Weber Řepná 1078, 460 08  Liberec VI

Weber Borek 290, 370 10  České Budějovice

Morava:

Weber Rovná 4595, 796 01  Prostějov

Weber Bohunická cesta 775/8, 664 48  Moravany u Brna

Weber Varšavská 95, 709 00  Ostrava - Hulváky

Weber Huštěnovice 363, 687 03  Babice

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat