Basf PCI Multiputz MP mozaiková omítkaOdeslat dotaz
Výrobce:Basf
Dostupnost:skladem
Běžná cena:1210 Kč / bal, 202 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 847,00 Kč / bal
bez DPH: 700,00 Kč / bal
141 Kč / kg
bez DPH: 117 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 847 Kč s DPH 700 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–10 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 20 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Mozaiková omítka Basf PCI  Multiputz MP směs probarvených křemičitých kamínků se zrnitostí do 1,8 mm. Mozaika je vhodná k vnitřnímu i vnějšímu použití. U vnějšího použití mozaikovou omítku Basf PCI Multiputz MP lze použít na úpravu soklových částí budov, na stěny okolo schodů, orámování okenních a dveřních otvorů, na plotové zídky a sloupky. Nedoporučujeme používat na vrchní části vodorovných kontrukcí trvale zatěžovaných povětrnostními vlivy. U vnitřního použití  je mozaiková omítka Basf PCI Multiputz MP vhodná na vstupní prostory  a schody objektů s nadměrným pohybem osob (např. prodejny, kina divadla, čekárny, nádražní haly). Dále je mozaika vhodná na dekorace sloupů v interiérech, stěny bazénů, které nejsou v trvalém kontaktu s vodou apod. Basf PCI Multiputz MP mozaiková omítka je alternativní náhrada za keramický obklad na svislých plochách, kde vytváří nenásilný a jemný přechod z klasických omítkových povrchů na přírodní materiál. Mozaiková omítka Basf PCI Multiputz MP je dobře zpracovatelná směs a  po promíchání ihned použitelná. Výhodou mozaiky je výborná přilnavost k podkladu, povrch je omyvatelný běžnými saponátovými prostředky. Basf PCI Multiputz MP mozaiková omítka je vysoce mechanicky odolná vůči nárazům, otěru a poškrábání. Mozaika je vodoodpudivá, odolná proti povětrnostním vlivům a mrazuvzdorná. K dispozici je 36 základních barevných odstínů, které si můžete prohlédnout zde a dalších více než 120 barevných odstínů mozaiky v mixážních centrech. 

Použití omítky Basf PCI  Multiputz MP v praxi:

Podklad pře použitím mozaikové omítky Basf PCI  Multiputz MP musí být minerální a dostatečně vyzrálý, se zbytkovou vlhkostí max. 4% (hmotnostně). Povrch musí být suchý, nosný, pevný, zbaven všech nečistot, výkvětů, starých nátěrů a prachových částic. Vhodným podkladem jsou např. vyhlazené štukové omítky, nejlépe však podklady přestěrkované běžnými cementovými tmely a dostatečné vyzrálé. Podklad je nutné předem natřít penetračním nátěrem Basf PCI Multigrund PGU, který je probarvený pod stejným objednacím číslem jako vybraná mozaiková omítka Basf PCI  Multiputz MP. Mozaikovou omítku rozmícháme pomalu běžnou vrtačkou se spirálovým nástavcem tak, aby hmota byla homogenní, ale bez "našlehání". Mozaikovou omítku Basf PCI  Multiputz MP je možné ihned nanášet nerezovým hladítkem na připravený , vyrovnaný a napenetrovaný podklad v tloušťce odpovídající dvojnásobku zrna. Omítku Basf PCI  Multiputz MP nanášejte naráz v celé ploše a bez přestávek, aby nevznikly viditelné spoje. Rovných hran se docílí uhlazením mozaiky. Částečný mléčný zákal směsi při zpracování není na závadu. Po urovnání povrchu hladítkem se viditelné mléčné zakalení ztratí cca do 1 hod. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod +5°C a nad +25°C. Čerstvé mozaikové omítky chraňte před přímým deštěm 48 hodin. Neaplikujte za silného větru a na plochách osvícených přímým slunečním svitem.

Spotřeba omítkové mozikové směsi Basf PCI  Multiputz MP: 4,5 kg/m2

Mozaiková omítka Basf PCI  Multiputz MP se vyrábí v zrnitosti: 1,8mm

Objemová hmotnnost omítky Basf PCI Multiputz: 1,6kg/dm3

Nákup

Mozajková omítka Basf PCI  Multiputz MP je dodávána v balení po 25 kg.

Doprava
Mozaikovou mítku Basf PCI  Multiputz MP zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit omítku Basf PCI  Multiputz MP společně s fasádním polystyrenem nebo jiným fasádním příslušenstvím pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. Při objednávce nad 20 000,- Kč bez DPH je dopravné zdarma po celé ČR. V případě menší objednávky je dopravné počítáno individuálně podle místa dodání. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 


Mozaiková omítka vyžaduje výběr odstínu. Vzorník mozaiky BASF PCI ke stažení zde.

Barevnou vzorkovnici zašleme na vyžádání přímo na Vaši adresu nebo sdělíme nejbližší místo, kde je vzorkovnice k dispozici. V případě, že znáte označení odstínu, uveďte ho prosím do poznámky před odesláním Vaší objednávky. Nedoporučujeme vybírat odstín mozikové omítky podle ukázek na internetu z důvodu nereálného vykreslení odstínu na monitoru počítače.

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 847 Kč
Původní cena: 1 210 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 20 000 Kč s DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce BASF-PCI :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o., K Májovu 1244, 537 01  Chrudim

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat